کتاب پروژه ی رزی

اثر گرام سیمسیون از انتشارات مرکز

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396
این رمان درباره شخصیتی به نام دون تیلمان است که قصد ازدواج دارد اما با این وجود رابطه با انسان‌ها همواره برای او بسیار گیج کننده و مبهم بوده است. پس راه چاره چیست؟ دون پروژه ازدواجش را کلید می‌زند. بدین ترتیب که یک پرسشنامه 16 صفحه‌ای تدارک می‌بیند تا به شکل کاملا دقیق و علمی همسر ایده‌آلش را پیدا کند؛ زنی که سیگار نکشد، وقت‌نشناس و گیاهخوار هم نباشد. اینجاست که رزی از راه می‌رسد. زنی که هیچ یک از ایده‌آل‌های دون را ندارد و به‌علاوه پروژه‌ای برای خودش دارد که آن را دنبال می‌کند. او در جستجوی پدر واقعی‌اش است و برای این مقصود به دانش ژنتیک دون نیاز دارد. دون بدون آگاهی از این امر که چه اتفاقی برایش در شرف وقوع است با دنیای آنسوی وقایع قابل اثبات روبه‌رو می‌شود و در می‌یابد احساس منطق خاص خودش را دارد.

گریم سیمسون نویسنده، فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه نویس استرالیایی متولد نیوزیلند است. او در سال 2012 موفق شد برای این رمان جایزه ویکتورین استرالیا را در بخش اثر منتشر نشده دریافت کند. این رمان پس از انتشار به یک اثر پرفروش بین‌المللی تبدیل شد.


خرید اینترنتی کتاب پروژه ی رزی
معرفی کتاب پروژه ی رزی
جستجوی کتاب پروژه ی رزی در گودریدز

#جایزه صنعت کتاب استرالیا - #ادبیات استرالیا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان کمدی - #دهه 2010 میلادی - #رمان - #انتشارات مرکز - #گرام سیمسیون - #مهدی نسرین