کتاب مجموعه رمان های روون

اثر امیلی رودا از انتشارات افق - مترجم: نسرین وکیلی-ادبیات استرالیا

سری Rowan رین مجموعه ای از رمان های کودکانه فانتزی توسط نویسنده استرالیایی امیلی رودا است. این سری از ماجراهای یک پسر روستای خجالتی Rowan است. Rowan معتقد است او قلب شاد، اما زمانی که خطر روستای خود را از رین تهدید می کند او می یابد که او بسیار مفیدتر از او می تواند تصور. زن حیله گر صبح کلمات شوم او را تحمل می کند. معماهای رمز و راز او همه او هستند که برای کمک به یافتن راه حل برای حل هر مشکل، کمک کنند. در تمام پنج کتاب این مجموعه، روان باید در درون خود ابزارهایی را برای غلبه بر خطراتی که بزرگترین قهرمان را از بین می برد، پیدا کند: هیولا وحشتناک، کوه ممنوع و کسانی که قوم خود را برده اند. تنها زمانی که او با ترس هایش مواجه می شود، مسیر درستی از تلاشش آشکار می شود. این مجموعه ماجراجویی فانتزی منحصر به فرد همه خوانندگان هیجان بسیار انتظار از امیلی روددا، نویسنده سری Deltore Quest انتظار می رود.


خرید کتاب مجموعه رمان های روون
جستجوی کتاب مجموعه رمان های روون در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه رمان های روون از نگاه کاربران
بهترین چیز در مورد بازگشت به کتابهایی که قبل از آن خوانده اید، احساس آشنایی است، مانند تبریک دوست قدیمی. این همان چیزی است که من در خواندن دوباره روان رین، اولین سری در پنج بخش احساس کردم. پس از آن احساس قدیمی آشنا هر چند، احساس هیجان بود به عنوان من تبدیل صفحات از داستان من نیز نمی دانم. من نمی توانم به یاد داشته باشم که در آن نقطه من را متوقف خواندن روان، زمانی که من برای اولین بار آن را به عنوان ده یا یازده ساله برداشت، بنابراین من فکر کردم که من تمام مجموعه را در این مجموعه کوچک دستی تجدید نظر. خواندن بسیار لذت بخش، برای اولین بار در ده و حالا در هجده سالگی. بعضی چیزها هرگز تغییر نمیکنند، مثلا قدردانی من از یک رمان خوب نوشته شده، برای بچه ها یا نه.

مشاهده لینک اصلی
در واقع 4.5 ستاره. 597 صفحه از افتخار مطلق !!!! من واقعا واقعا از این کتاب لذت بردم خیلی بیشتر از من با Deltora Quest انجام دادم. من خواندن بسیار لذت بخش با ماجراجویی در اطراف هر گوشه بود. شخصیت اصلی این داستان، روان، پسر خجالتی و ترسناک است که در روستای خود از مردم قوی و شجاع برجسته است. نه کسی که فکر می کنید که قهرمان باشد، بلکه در نهایت، به خاطر اینکه او فکر می کند و طبیعت او است. این کتاب شامل تمام کتاب های سری Rowan of Rin بود و هر کتاب تخیلی و پر از زندگی بود. حیوانات در هر کتاب ترسناک و غم انگیز بودند و هر شخصیت از آینده متفاوت بود. دو کاراکتر دقیقا یکسان نبود.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم به یاد بیاورم که چگونه این کتاب را دریافت کردم، اما به یاد داشته باشید دوست داشتن تمام کتاب هایی را که در یک کتاب بزرگ قرار گرفته اند. رین یک شخص خوشایند بود و مانند بسیاری از کاراکترهای امیلی میادایی، مرد اصلی، قهرمان بعید است. برای اینکه صادقانه این یکی از دلایل اصلی این است که من عاشق کتابهای امیلیس هستم، زیرا همیشه دوست دارم ببینم چگونه شخصیتی که به نظر می رسد احتمالا موجب برانگیختن ترس آنها می شود و موقعیت را به نحوی متفاوت از چگونگی انتظار شما حل می کند. یکی دیگر از مجموعه های بزرگ امیلی rodda

مشاهده لینک اصلی
رول رین و قلمرو پریشان دوران کودکی من بود. من همیشه آنها را خوانده ام و همیشه خواسته ام را بخوانم. من توصیه می کنم برای بچه ها به خصوص و بزرگسالان احتمالا می تواند یک ضربه از آنها دو. من همیشه آنها را دوست خواهم داشت.

مشاهده لینک اصلی
این کاملا شگفت انگیز است، مربا با ماجراجویی و نابغه خالص از litrature بسته

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه رمان های روون


 کتاب مجموعه رمان های روون
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۱
 کتاب باغ فراموش شده
 کتاب مری پاپینز
 کتاب تابستان گند ورنون
 کتاب پروژه ی رزی