کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا

اثر امیلی رودا از انتشارات قدیانی - مترجم: محبوبه نجف خانی-ادبیات استرالیا

سری Deltora Quest عنوان جمعی برای سه مجموعه کتابهای فانتزی ادبیات کودکان است که توسط نویسنده امیلی رودا نوشته شده است. این به دنبال ماجراهای سه همراه است که آنها در سرتاسر سرزمین خیالی دلتورا سفر می کنند، تلاش می کنند تا هفت جواهری که از کمربند جادویی دلتورا به سرقت برده شده اند و متحدان شرور سایه شیطانی را شکست دهند. پروردگار سایه شیطانی توطئه به سرزمین دلتورا را تسخیر کرده و مردم خود را برده است. همه چیزهایی که علیه اوست، کمربند سحر و جادو دلتورا با هفت سنگ قدرت عظیم و مرموز است. در محرمانه بودن، تنها با یک نقشه دست کشیده شده برای هدایت آنها، سه اصطلاح غیرمنتظره در یک تلاش خطرناک قرار گرفته اند. تصمیم گرفتند سنگ های گمشده را بیابند و سرزمین پروردگار سایه را از بین ببرند، آنها برای رسیدن به هدف اولشان - جنگل های خاموش سکوت تلاش می کنند.


خرید کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا
جستجوی کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا از نگاه کاربران
من فقط این سری را در مورد برگ، باردا و یاسمن دوست دارم. من این کتاب را دوست دارم من نمی تونم از چیزی که با آن اشتباه است فکر کنم من فکر می کنم هر کس که بخواهد یک داستان فانتزی زیبا و یا حتی داستان حماسی باشد، باید دلتوورا را بخوانند. من متاسفم این سری ها را غافلگیر کرده ام که محبوبیت زیادی را در مقایسه با سایر فانتزی ها نظیر هری پاتر، ارباب حلقه ها و غیره به دست آوردم. وقتی یک نوجوان بودم، یک طرفدار عظیم هری پاتر بود و من هر گفتگو در این سری را می دانستم. اما من فکر می کنم دلتورا خیلی بهتر، بسیار پیچیده و سازمان یافته است. پس از تماشای کتاب @ job در simpsons، البته من واقعا اعتقاد ندارم که هر یک از این کتاب ها فقط توسط 1 نویسنده نوشته شده است. اما هر دو راه من فکر می کنم زرق و برق دار :)))

مشاهده لینک اصلی
این یک سری ماجراجویی شگفت انگیز بود که در سرزمین های دلتورا اتفاق افتاد. همانطور که همیشه، شخصیت ها، جهان، طرح پیچیده و پازل هایی که در سراسر پراکنده بودند، دوست داشتم. رتبه های فردی: Dragons Nest - 5/5 Shadowgate - 5/5 جزیره مهاجران - 5 / 5Sister of South - 5 / 5Overall امتیاز: 5/5 این نتیجه فوق العاده ای برای داستان بود که با اولین سری Deltora Quest آغاز شد . کتاب های دلتورا Quest برخی از سری های درجه بندی شده بسیار خوب نوشته شده اند و در میان مجموعه های فانتزی مورد علاقه من هستند. همه باید این را بخوانند.

مشاهده لینک اصلی
آخرین کتاب 100٪ اوج می باشد. آن خسته کننده و عاطفی است و من گریه کردم اما هر لحظه از آن را دوست داشتم و پایان دادن به بسیاری از سطوح کامل است. من فقط این کتاب ها را دوست دارم و همچنان آنها را برای همیشه دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بهترین بود. آن را به من غمگین و خالی احساس کردم. من تا به حال کتاب hangover بود که یک هفته تمام طول کشید.

مشاهده لینک اصلی
در واقع من تمایل داشتم دو ستاره را به این مجموعه بدهم، زیرا در بلندمدت آن واقعا تکراری بود. دشمن جدید، راه جدید برای شکست او، تلاش جدید. البته، البته، یک کلاسیک است، یک ™ POA € عنوان در سری انیمیشن، به نام یک مثال نخست: اژدها Ball.Qui هر چند آن را بیش از حد قابل پیش بینی بود، اما € ™ ثانیه شدن کتاب نوار آوردن آن مانند دیگر مطرح . پس از همه، جستجو تمام شد، مبالغ کشیده شد و تنها آخرین خواهر شکست خورد نبود. [...] مرور کامل

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا


 کتاب قول مادر
 کتاب مسیری باریک به ژرفای شمال
 کتاب جزء از کل
 کتاب خانه درختی 13 طبقه
 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب قانون جذب