کتاب ریگ روان

اثر استیو تولتز از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-ادبیات استرالیا

ریگ روان جدیدترین اثر استیو تولتز پس از رمان تحسین‌شده‌ی جزء از کل است . تولتز در مصاحبه‌ای گفته که جزء از کل را درباره‌ی ترس از مرگ نوشته و ریگ روان را درباره‌ی ترس از زندگی


خرید کتاب ریگ روان
جستجوی کتاب ریگ روان در گودریدز

معرفی کتاب ریگ روان از نگاه کاربران
â € œQuicksandâ € توسط استیو Toltz، منتشر شده توسط سیمون و Schuster.Category â € \"داستانی / تاریخ انتشار ادبیات â €\" سپتامبر 15، 2015 لیام و آلدو دوستان از دانشکده بود و هر دو بازنده هستند. لیام یک نویسنده شکست خورده است، که به عنوان یک افسر پلیس استرالیا کار کرده است، و آلدو در مواردی که تلاش کرده است، شکست خورده است و او بسیاری از چیزها را آزمایش کرده است. او نه تنها با بسیاری از چیزهایی که مردمش را با او همراهی کرده است، شکست خورده است. ازدواج او با استلا، شکست خورده است و او همچنان در تلاش است که او را در سراسر کتاب برگرداند. او در کسب و کار شکست خورده است، و شاید بدترین شکست او موفقیت در انجام خودکشی است. او به طور مداوم در معرض دشواری قرار می گیرد و بر دوست دوست لیام و نفوذ او در نیروی پلیس تاکید می کند تا او را از مشکل بیرون کند. آلدو در نهایت خود را در زندان به سر می برد. او در سراسر زندان محکومیت خود را رشوه می دهد و پس از خروج از خود در یک جزیره سنگی در وسط اقیانوس که او خوشبختانه ناپدید می شود رنج می برد. همه چیز را گرفتم و سپس بعضی از این کتاب ها را تمام کردم. در همه صداقت، بخش های خوبی وجود دارد اما متأسفانه چندان دور از دسترس نیستند. این کتاب علاقمندی من را فقط برای مدت کوتاهی در نظر گرفت و قادر به دریافت هر چیزی از کتاب در هر کمدی، درام و یا روشنگری نبود. این کتاب قطعا برای بازار بزرگسالان است زیرا حاوی زبان قوی و محتوای جنسی است.

مشاهده لینک اصلی
یک نقطه به انتهای کتاب وجود دارد که در آن آلدو به لیام می گوید که او برای نوشتن نامه ای به کار می برد. لیام می گوید هیچ کاری برای او انجام نمی دهد، چراکه او نمی کند. این استیو Toltz وحشیانه است و عملا هیچ طرح در این رمان است. با این حال، این دوگانه حیرت انگیز است چرا که، حتی منهای یک طرح، او دو پیچ و تاب را برای توضیح اینکه چگونه آلدو فلج می شود و در زندان به قتل می رسد معرفی کند. مشکل این است که بدون این داستان، این غیرممکن است که این رویدادهای عجیب و غریب مراقب باشند و یا از آن غافل شوند. بدون یک طرح، رمان 400+ صفحه از کلمات گنگ، بازی کلمه هوشمندانه و فلسفه است. من فقط آن را به طور تصادفی باز کنید و به شما مثال بزنید: او همیشه رویاهایتان را خنثی می کند، حتی آنهایی که دلپذیر است، زیرا آنچه را که او غیر قابل تحمل خسته کننده و تکان دهنده از خلاقیت خود در نظر می گیرد @ به طوری که در هفته های پایانی خود با یک قرن 21st Century Oscar وایلد با گفتن این همه، و هر چند من در آن زمان به آن توجه کردم، همه چیز را خوانده ام. من نمی خواهم آن را توصیه، اما اگر شما آن را بخوانید، بهترین آن را در دوزهای کوچک گرفته شده فقط لذت بردن از برخی از جادوگری خود را با زبان.

مشاهده لینک اصلی
متأسفانه بسیار ناراحت کننده پس از انتظار برای این کتاب تا مدت طولانی. در اولین کتابش، شدت جالب بود، اما در اینجا آن را به نحوی به بدترین حالت تبدیل شد و قریب به اتفاق به طوری که من مجبور به جست و خیز صفحات از فهرست صفحات، ویژگی های تکراری، و غیره بنابراین خسته کننده و بنابراین بازگشتی با تاثیر واقعی کمی بر روی طرح و شخصیت ها. به ویژه شخصیت اصلی Aldo، که بیشتر مجموعه ای از یک کارخانه خسته کننده و یک فضای خالی از یک کاراکتر است، از کاراکتر است. ساختار نیز تقریبا بطور تصادفی و به صورت نامتقارن تقسیم بندی شده بود، که موجب شد که تجربه خواندن با مشکل روبرو شود. این کتاب قطعا لحظات خود را داشت، اما متأسفانه آن را غیرقابل تحقق یا تحقق بخشید. تنها چیزی که من در مورد این کتاب به یاد می آورم، داستان جزیره تولد پدر و مادر آلدو است. یک داستان بسیار جالب که من آرزو داشتم، کتاب اصلی است.

مشاهده لینک اصلی
هیچ چیز بیشتر از توصیف یک رمان به عنوان یک نیروی جسورانه نیست، اما من نمی توانم راهی بهتر برای گرفتن نیشکر پیدا کنم (سریع کنار، من شنیدم کسی می گوید روزی دیگرchildhood من متقاعد شده بود که سیلندر قرار بود بیشتر باشد در زندگی ام خطرناکتر از آن است که معلوم شده است. @) من خطوط و عباراتی را که برای مدتی باور داشتم، به سادگی مجموعه ای از نقل قول هایی که با هم درگیر بودند، برجسته کردم. اما فکر می کنم بهتر از این است. این داستان در مورد پرسش های جهانی مطرح می شود، راه های خداوند را برای مردان توجیه نمی کند و تفسیر عمیق را با اسلپسکی اسکاتولوژیک ترکیب می کند.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا واقعا خوشحال شدم که استیو تولتز را کشف کردم کتاب دوم را رها کرده ام و این همان استیو تولتز بود که امیدوار بودم. او دوست فیلسوف خوبی به عنوان خوانده، به شدت باهوش، و bitingly هوشمندانه من هرگز به حال است (اگر شد صدای در سر من است که تبدیل به من رفتن به شریک محاوره به عدم از گزینه های مناسب در زندگی واقعی شمارش نیست، با تشکر.) خواندن کار او یک لذت فکری و کمدی است. اگرچه من مجبورم بپذیرم که این کتاب کاملا به عنوان یک جادوگر نیست که نخستین آن بود. آن کمتر طراحی شده و همچنین یک سایه تیره تر است. اما به همان اندازه ارزش خواندن اگر شما در آن برای Toltzs بی عیب و نقص بر روی پوچ بودن زندگی را به عنوان زندگی توسط انسان را.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ریگ روان


 کتاب اندیشه های شرق دور
 کتاب یک جهان
 کتاب اطلس بدن انسان
 کتاب آزمایش های جورواجور با اعضای بدن
 کتاب قدرت
 کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زن ها گریه می کنند؟