کتاب دروغ های کوچک بزرگ

اثر لیان موریاتی از انتشارات میلکان - مترجم: پگاه ملکیان-ادبیات استرالیا

مادلین دید که حرفی برای گفتن داشت. چاق و زشت بودن برای او هم آخر دنیا بود. جین گفت: «برای این‌که همه‌ی عزت نفس یه زن تو این جمع شده که چطور به نظر می‌رسه؛ به خاطر اینه. ما داریم تو یه جامعه‌ی وسواس به زیبایی زندگی می‌کنیم، جایی که مهم‌ترین کاری که یه زن می‌تونه بکنه، اینه که خودش رو یه جوری درست کنه که به نظر مردها جذاب بیاد.»


خرید کتاب دروغ های کوچک بزرگ
جستجوی کتاب دروغ های کوچک بزرگ در گودریدز

معرفی کتاب دروغ های کوچک بزرگ از نگاه کاربران
احتمالا جالب ترین کتاب درباره قتل و سوء استفاده داخلی است که تا کنون خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
این یکی 480 پیکسل بود. که به عنوان خوانده شده مانند کمتر از 300. من کاملا جذب کردم، در بر داشت این درخشان در طرح، ساختار و تن. آن را پایین کشید. در سطح این بود که در مورد یک گروه از والدین که بچه ها شروع به مهد کودک بود. ما کلاکی های معمولی داریم و بسیاری از افراد بسیاری فکر می کنند که فرزندانشان بسیار ویژه هستند. از پدر و مادرم به یک مادر T. مادران در برابر ماندن در خانه مادران، تحقق در مقابل دخالت. به طرز عجیبی گفته شده است که بارها این کتاب به من خندید، بعضی از این مادران بیش از حد بالا بود، کاملا پوچ بود. با توجه به سطح لایه های دیگر، نویسنده موضوعات زیادی را دربرمی گیرد، از جمله قلدری، سوء استفاده از ازدواج و دیگران. این زنان و ازدواج آنها همه مسائل، مشکلات در ازدواج آنها، برخورد با تروما از گذشته است. با در نظر گرفتن همه چیزهایی که در این کتاب مورد رسیدگی قرار گرفت، نباید کار کرد اما این کار را انجام داد و این به اعتبار نویسندگان است. همه چیز باعث می شود شب در شبانه روز در مدرسه اتفاق بیفتد و مناجات ها، بلایای طبیعی را به ارمغان بیاورد و بسیاری دیگر تغییر پیدا خواهند کرد. هر دقیقه از این یکی دوست داشتید

مشاهده لینک اصلی
لیان موریاری این کار را دوباره انجام داده است - کتابی را تهیه کرده ام که خیلی دیر شده است، زیرا نمی توانم آنرا بگذارم. او توانایی ایجاد شخصیت هایی را دارد که به راحتی می توانند کسی را که می شناسید، داشته باشند. Big Little Lies یک داستان والدین است که به سختی کار می کنند. این همچنین یک داستان هوشمندانه و عجیب و غریب در مورد زندگی واقعی کودکان، نوجوانان، دوستان، شوهران، همسران، همسر دوم و همسرش است. شما از ابتدا با چیزی بدی که در سالانه جمع آوری پول دانمارک عمومی Pirriwee اتفاق می افتد، دزدیده شده است. شما چیزی می دانید اما نه کسی یا چطور. در طول راه شما برخی از دروغ های خطرناک کمی که مردم می گویند فقط برای رسیدن به روز را کشف کنید. من نمی توانستم صبر کنم تا به پایان برسم تا ببینم چه اتفاقی در آن شب رخ داد اما در عین حال متاسفم که بیشتر درباره ساکنان Perriwee خواندن نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
Read for Book Riots 2017 Read Challenge reading harder: # 11 یک کتاب را که بیش از 5000 مایل از محل شما تنظیم شده است بخوانید، انتظار نداشتید که این کار را تا آنجا که دوست داشتید دوست داشته باشید. داگ. * بررسی (هنوز) برای آمدن *

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید که گاهی اوقات به انتهای یک کتاب می رسیم و می خواهید آن را از ذهن خود پاک کنید، فقط می توانید لذت ببرید که آن را برای اولین بار دوباره بخوانید؟ این یکی از آن کتاب ها است. من نمی توانم فکر کنم یکی دیگر از نویسندگان بالای سر من که روابط خوبی دارد و با چنین طنز به عنوان لیان موریاری. شخصیت های او عشق می ورزند و می خندند، یکدیگر را به روش اشتباه پاک می کنند، دست دوستی را گسترش می دهند، شایعات را گسترش می دهند، تصمیم می گیرند که بهتر کار کنند، گریه کنند و اسرار را حفظ کنند - مثل افراد واقعی. در Big Little Lies، و دیگران - گاهی اوقات برای پنهان کردن آن ها بزرگ - منجر به قتل و ضرب وشتم در P \u0026 C Trivia Night در مدرسه عمومی محلی است. اگرچه ما می دانیم که کسی از ابتدای رمان مرده است، ما نمی دانیم که آن را تا پایان چه می دانیم، همانطور که از طریق تاریخچه شرکت کنندگان باز می گردیم تا حسادت های ناخوشایند و مشکلات جسمی را که منجر به مرگ فاجعه شده اند، پیدا کنیم. ما کتاب را در حالت پیش بینی نفس نفس می زنیم و نگران هستیم. چه کسی جان داد؟ آیا مادلین شبیه بود، تلاش برای برقراری ارتباط با دختر نوجوان اولین ازدواج او؟ یا زیبا Celeste، که زندگی کامل خود را مخفی زشت پنهان است؟ یا تنها مادر جین، تلاش برای شروع دوباره، که می یابد که قلدری در زمین بازی فقط برای بچه ها بیشتر نیست؟ Moriarty شما را نگه دارید تا صفحات دلفی کپی کردن به شما به عنوان داستان از این سه و شخصیت های رنگارنگ که آنها را احاطه، ناامید برای پیدا کردن کسی که فوت کرد - و چرا. پاسخ بسیار رضایت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دروغ های کوچک بزرگ


 کتاب باغ فراموش شده
 کتاب پدیده رزی
 کتاب کتاب دزد
 کتاب لالایی
 کتاب مارچ
 کتاب پروژه ی رزی