کتاب داستان عاشقانه ی سرقت

اثر پیتر کری از انتشارات افق - مترجم: مجتبی ویسی-ادبیات استرالیا

مایکل-a.k.a. Butcher-Boone یک نقاش برجسته ای است که واقعا مشهور است: هوادار، خشمگین، درخشان و در حال حاضر به خانه کوچکی از بزرگترین گردآورندهش زندگی می کند و برای برادر کوچکترش، هیو، مردی آسیب دیده از تحمیل فیزیکی و کودکانه عمل می کند نوسانات احساسی یک زن و شوهر جوان مرموز به نام Marlene از یک باران باران و به زندگی خود در پاشنه های سه اینچی مانولو بلانیک می روند. زیبا، هوشمند و بلندپروازانه، او نیز دختر مجردی است که به وسیله ژاک لیوبویتز، یکی از قدیمی ترین تأثیرکنندگان قصاب، نقاش برجسته نقاشی به پایان رسید. او به هوگو شیرین است و در قلب غذا عشق می ورزیده و به نوعی متوسل می شوند. و او یک زنجیره ای از حوادثی را ایجاد می کند که می تواند باعث ایجاد یا ویرانی همه آنها شود. از دیدگاه متناوب دیدگاه های متفکرانه، هوشمندانه و عجیب و غریب برادران بچر، که متناقض با عجیب و غریب شاعرانه و کاملا منحصر به فرد هوگو است، صدای گمراهی هیو، بار دیگر از هدیه قابل توجه پیتر کری برای ایجاد شخصیت های بی نظیر، شگفت انگیز و روایت به یاد می آورد گرفتن به عنوان آن را به طرز شگفت انگیزی تعجب آور است.


خرید کتاب داستان عاشقانه ی سرقت
جستجوی کتاب داستان عاشقانه ی سرقت در گودریدز

معرفی کتاب داستان عاشقانه ی سرقت از نگاه کاربران
من به نوعی فکر کردم وقتی کتاب را در دستانم گذاشتم، با توجه به تقدیرها بر روی پوششش، آن را یک سفر سرگرم کننده، سفر گافو و حیله گرانه خواهم بود، اما افسوس، فریب و محروم! در یک جمله تنها چیزی را که در مورد داستان بدست آورده بود پیدا نکردم. بنابراین، مایکل بوتن یک هنرمند است که به تازگی طلاق گرفته و تعداد قابل توجهی از نقاشی های او و فرزندش را از دست داده است او \"فاحشه\" را به عنوان او قرار می دهد. و هیو â € ~Slowâ € ™ استخوان برادرش است، آهسته در ذهن و مایکل مسئول مسئول مراقبت از او است. ماریلین لایبوویتس در یک شب به خوبی به زندگی خود می رود به عنوان طلاق گرفته، ویران و تبعید مایکل سعی در گرفتن کار خود را در مسیر نقاشی یکی از نابغه های خود را. و مارلن، که Boones ها کشف می کنند، بیشتر مایکل بوئن، بزرگتر، یک هنرپیشه معروف هنری است، یک کلاه گیس، یک دوست داشتنی، هر چند به طور کلی آنها هستند. او همسر هنرمند بزرگ Leibovitzâ € ™ ثانیه است. Aâ € ~Leibovitzâ € ™ از همجنس مایکل به سرقت رفته است و به نوعی مایکل می داند که مارلیه عجیب و غریب مسئول سرقت است. او از دغدغه او آگاه است، اما خود را در قدرت ذهن و زیبایی خود تحسین می کند. و هرچه بیشتر او را از طریق نزدیکی خود کشف کند، هرچه بیشتر به او کمک کند، بزرگتر و زشتتر، برنامه های فریبکارانه و گمراهی او را در نهایت منجر به فریب دادن او می کند؛ چرا که وی با او قسمت هایی از آن را تشکیل می دهد که همیشه پول ضخیم از پول نقد همیشه سنگین تر می شود از پمپاژ غیر قابل تحمل قلب و احساسات نامناسب به این ترتیب تولید شده است. نوشته های پتی Carey به نظر می رسد ظاهری و با صدای بلند در سراسر کتاب. به نظر من، زبان بی رحم با من خوب بود، چون من بیشتر از آنکه از آن لذت ببرم، مشتاق آن بودم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم تصمیم بگیرم که آیا از این کتاب لذت می برم و یا به سادگی از احساس تعهد برای رسیدن به پایان آن صرف نظر کردم. این طرح فریبنده بود، از این رو، چرا که من در ابتدا خواندن را شروع کردم، اما دشوار بود که خودم را کاملا در داستان غوطه ور کنم. چشم انداز ناآشنا استرالیا و دائمی جهش در مسیرهای تفکر هر دو منحرف و جذاب بود. یک گرایش دشواری عدم وجود تفاوت بین رویدادهای کلیدی، اغلب سفرها بود و تغییرات بزرگ تنها در رمبلی شاعرانه هوگو صورت گرفت. این داستان توسط دو برادر، مایکل \"بوته\" بوئن و \"هیو\" و \"بولون\" منتشر شده است. مایکل یک شخصیت تلخ و تنها گرگ است که به طور رسمی یک نقاش مشهور نفت بود. او اخیرا یک طلاق و جدایی از همسر و پسر خود را تجربه کرده است و از آن زمان به عنوان سرپرست برادرش هیو تبدیل شده است. هیو به طور ذهنی با بیماری نامشخص به چالش کشیده شده است، اگر چه او از بسیاری جهات نابالغ است، او همچنین بسیار هوشمندانه و ناظر است. در نوشته های هوه، نویسنده رویکرد بسیار متقاعد کننده ای به جریان آگاهی ایجاد کرد؛ او شاعرانه و ناامیدانه صادقانه و گیج کننده است. قارچ و استخوانهای آهسته آخرین آنها از خانواده های فوری آنها هستند و به همین ترتیب جدا شده اند. اگر چه آنها در جزئیات به طور جدی مورد بحث نیستند، مادر و پدر آنها اغلب فراخوانده شده و با بازتاب های گاه به گاه که به خاطرات و تم های عمیق تر که در سراسر کتاب می چسبانند، اشاره می کند. به طور کلی، داستان به رغم توالی بی رحمانه وقایع ناشی از ورود یک شخصیت سوم، مارلین، به وقوع پیوست. این طرح به روایت این داستان، به عنوان سه شخصیت اصلی به عنوان افراد و در درک متقابل آنها از یکدیگر، بالغ شد. با هم، آنها در یک ماجراجویی عظیم در سراسر قاره های مختلف، رسوایی بزرگ و سرقت یک آثار هنری معروف وارد شدند. نتیجه این داستان ناامید کننده بود. من می خواستم درک کنم که دقیقا چه اتفاقی افتاده است اما احساس خارش را برای بیشتر احساس نمی کنید - زمانی که یک کتاب عالی به پایان رسید و شما می خواستید در مدت کوتاهی در جهان زندگی کنید - این احساس من نبود با این رمان خاص به اشتراک گذاشته شد.

مشاهده لینک اصلی
من آرزو می کنم یاد بگیرم که در آن من برای اولین بار از سال های پیش از این کتاب شنیده ام. (من معتقدم که در برخی مقالات و یا برخی از وبسایت ها یک بررسی بسیار مثبتی بود.) من آن را به صف My PaperbackSwap اضافه کردم و پس از صبر زیادی پاداش دادم. از آن به بعد، من هیجان زده شدم تا به آن برسم. اما به رغم فراخوانی عناصر Palahniuk، فاکنر و Steinbeck.Pahalniuk به علت â € œedgyâ € نوشتن، صدای مدرن سخنرانی و احساس عمومی از بدبختی برای جهان، به خصوص ناامید کننده است. به دلیل فصل نوشته شده توسط برادر عقب مانده ذهنی.Steinbeck به علت صلاحیت تر، مرد دنیرو مراقبت از لوموکس بزرگ، bumbling مردی که او را دوست دارد، اما می خواهد به شدت به دور از در همان زمان. عمل بسیار مرطوب است که شما نیمه راه از طریق هر چیزی که مهم است اتفاق می افتد قبل از اینکه شما متوجه آن است، و پس از آن آنتی کلاسیک و به سادگی گیج کننده است. من مانند مقدمات داستان، اما واقعا می تواند چند دور از ویرایش خوب استفاده می شود. کتاب فقط این را برای من انجام نداد. با این حال، من واقعا لذت بردن از دیدن دنیای هنرهای زیبا و همه موارد آن - جعل، پنهان کردن، تأیید، و غیره. همه چیز خیلی جذاب است. من فقط آرزو می کردم همانطور که در مورد رمانی Careys احساس می کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب فوق العاده! این یک ارزش است که از دست می رود، زیرا پایان واقعا قاتل است. ابتدا شک و تردید داشتم، اما رمان واقعا تحقق پیدا کرد. من دوست POV های اول شخص را دوست داشتم. (رمان من همین کار را انجام می دهد و من با آن مبارزه می کنم. حالا احساس می کنم که می توانم حرکت کنم.) من هر دو شخصیت را دوست داشتم، جهل هیگو به اندازه خشم قارچان. علاقه مندان به هیجان انگیز، جنبه رمز و راز، همیشه با مشاهدات زیبا و نوسان سخنرانی از عبارت. Careys یک دسته بندی عالی در جهان هنر - به نام رنگ و انواع رنگ است. من همچنین نوع غیرقابل انعطاف عمومی برخی از قسمت ها، آشفتگی و پیچیدگی برنامه ریزی دقیق را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
من کتاب های بیشتری را خواندم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان عاشقانه ی سرقت


 کتاب مسیری باریک به ژرفای شمال
 کتاب خانه درختی 104 طبقه
 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)
 کتاب قول مادر
 کتاب لالایی
 کتاب خانه درختی 78 طبقه