کتاب خانه درختی 65 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

اندي گريفيتس و دوستش تري توي يك خانه‌درختي 65 طبقه زندگي مي‌كنند و با هم كتاب‌هاي بامزه مي‌نويسند، مثل همين كه الان توي دست شماست. اندي قصه‌ها را مي‌نويسد و تري نقاشي‌شان را مي‌كشد. اگر دوست داريد از كار اين دو بيشتر سر دربياوريد، اين كتاب را بخوانيد.


خرید کتاب خانه درختی 65 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 65 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 65 طبقه از نگاه کاربران
هنوز هم سرگرم کننده است که کتاب هایی را برای کودکان بخوانید تا بدانند که در دنیا فرزند / کلاس من چه می گذرد. کتاب بسیار خوب است که کودکان را به خواندن تشویق می کند. خواندن بسیار راحت است و دارای بسیاری از نقاشی های سرگرم کننده و خنده دار است.

مشاهده لینک اصلی
دوستش داری فکر کردم این یکی از شگفت انگیز ترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام. شخصیت مورد علاقه من، تصویرگر تری دنتون است، او خیلی خنده دار است و شخصیت دیگری که مورد علاقه من است، نویسنده اندی گریفیتس است؛ زیرا او همیشه تری را احمق می داند و بسیار محتاط می شود.

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید من واقعا این را دوست داشتم بسیار بیشتر از کتاب های قبلی. زمان سفر shenanigans خوب بازی کرد، طنز کار می کرد و من بازرس Bubblewrap را دوست داشتم. به علاوه، شما باید توپ را به کار در HG ولز به عنوان یک شخصیت و همکار به نویسندگان تحسین کنید.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** واقعا جالب و ذهن دمیدن. می تونی چیزی رو ببینی

مشاهده لینک اصلی
عشق سری کامل !!!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 65 طبقه


 کتاب ریگ روان
 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۱
 کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا
 کتاب فوکو و ادبیات داستانی
 کتاب داستان عاشقانه ی سرقت
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۵