کتاب خانه درختی 65 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

اندي گريفيتس و دوستش تري توي يك خانه‌درختي 65 طبقه زندگي مي‌كنند و با هم كتاب‌هاي بامزه مي‌نويسند، مثل همين كه الان توي دست شماست. اندي قصه‌ها را مي‌نويسد و تري نقاشي‌شان را مي‌كشد. اگر دوست داريد از كار اين دو بيشتر سر دربياوريد، اين كتاب را بخوانيد.


خرید کتاب خانه درختی 65 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 65 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 65 طبقه از نگاه کاربران
مورچه ها و HG ولز. زمان سفر به Wheelie bin. http: //pussreboots.com/blog/2017/comm ...

مشاهده لینک اصلی
شخصیت ها به خوبی به عنوان خنده دار و چیزهای دیوانه مانند آنها در زمان سفر در یک سطل زباله. تم دوستی بین تری و اندی است که در یک خانه درخت زندگی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
در سفر با تری و اندی بروید و آنها را در اطراف خانهی 65 طبقه خود با سالن حیوان خانگی مراقبت از حیوان خانگی، ماشین زمان و بسیاری از اتاقهای دیگر به شما نشان می دهند. این کتاب پر از ماجراجویی و دیوانگی است به عنوان اندی و ترری شما را در اطراف خانه خود را نشان می دهد و شما را در زمان خود را در ماشینtime @ شما را. The 65 Storey Treehouse توسط Andy Griffiths و توسط Terry Denton نشان داده شده است در 16 اوت 2015 منتشر شد. این رمان قسط ماهی مجموعه کتاب است. از آن زمان به بعد سه کتاب دیگر با جدیدترین برنامه ریزی شده برای آزادی در اواخر اوت 2017 منتشر شده است. اندرو @ اندی @ نوئل گریفیتس نویسنده 55 ساله متخصص در کتاب های کمدی است. اندی به خوبی برای سری های متعدد رمان مانند سری @ just @ و @ bums @ شناخته می شود. قبل از اینکه اندی نویسنده مشهور دنیا شود. قبل از اینکه اندی شروع به نوشتن کتاب های کودکان کرد، خواننده اصلی گروه های راک جایگزین به نامGothic Barnyard @ وIvory Coast @ بود. Andys Illustator و دوست قدیمی Terry Denton برای کتاب های لذت بخش خانوادگی شناخته شده است که سرگرم کننده برای همه سنین است. 65 Storey Treehouse بهترین توصیف یک ژانر کمدی / طنز را مطابق با مقدار غیر منطقی @ wacky @ nature که می تواند حتی از طریق عنوان کتاب نشان داده شود، مناسب می سازد. 65 Storey Treehouse دارای دوره های مختلفی است که براساس آن استفاده از یک ماشینtime به طوری که سال ها از دور تا کنون از آن بازدید می کنند و راه را به 65 میلیون سال قبل باز می گردانند. بسیاری از محتوا در اطراف خانه درختی تنظیم شده است اما مکان های دیگری که در سراسر کتاب بازدید می شود عبارتند از خانه دوست جیلس و مصر باستان به نام چند. خط افق یکی از بهترین ها است که اندی گریفیتس به نظر من با همین پیروی کرده است از طریق کتاب های دیگری که شخصیت اصلی آن ها مجبور به ساخت یک کتاب برای آقای Bignose است، اما از دیگر کتاب ها نیز برجسته شده است. اندی و تری باید در زمان برای بازگرداندن مطالب بیشتر به کتاب خود و چالش هایی در طول راه که ممکن است زمان کتاب را به آقای Bignose داده شود. شخصیت های مورد علاقه من در کتاب و در سراسر کل کتاب سری Terry به دلیل رفتار خنده دار او نسبت به همه چیز چیزی است که من نیز به آن وابسته هستم حس گرایش به شخصیتی است که شخصیت را بسیار طنزگونه می سازد و لذت بردن از آن در طول کتاب است. قسمت مورد علاقه من کتاب و در تمام کتاب های این سری، تماس ویدیویی با آقای Bignose است. این احتمالا بخش خلاقانه ترین کتاب است و جایی است که می توانید صداها را تصور کنید و گفتگو را در سر خود انجام دهید و واقعا می توانید این کتاب را کمی شخصی تر کنید. راه آن است که به شدت بحث می شود که احتمالا تنها چیزی است که من در مورد کتاب دوست ندارم. این کتاب بسیار لذت بخش است به طوری که من در یک نشست آن را بخوانم. موضوع کلی سری کتاب این است که کتاب را برای آقای Bignose که لمس خوبی است، به عنوان تم در سراسر نشان داده شده است. کتابخانه واقعا یک لذت بخش 65 طبقه است و من به شدت آن را به هر کسی که میخواهد خواندن سریع و دوست دارد یک خنده خوب من کتاب را برای همه سنین پیشنهاد می کنم، اما ممکن است برای بچه های کوچکتر مشکل باشد. قبل از اینکه این کتاب را بخوانید، من به شدت توصیه میکنم کتابهای دیگر را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
با این حال، تعداد دیگری از طبقه برای این خانه درخت شگفت انگیز و جذاب طراحی شده و توسط دو پسر دو ساله با تخیل بسیار جذاب ساخته شده است. دانش آموزان من این مجموعه را دوست دارند، بنابراین من می خواستم ببینم آنچه که من از دست دادم. این فنجان چای من نیست، اما من با صدای بلند در دو زبانه ای که در کتاب هایی که خوانده ام، می خندم. این کتاب برای دانش آموزانی که دوست دارند رمان های گرافیکی را دوست داشته باشند، من را مورد توجه قرار می دهد. فصل ها با انیمیشن هایی که به داستان خود متصل می شوند پر می شوند، یک خانه درخت با ابزارها، جواهرات و اختراعات است که همانطور که شما احتمالا می توانید تصور کنید. من چند دانشآموز را در ذهن دارم تا وقتی که پردازش می شود، این یکی را به اشتراک بگذارم. متاسفانه، برای من، این خواندن دردناک بود. ممکن است در حقیقت حس شوخ طبعی داشته باشیم، زیرا گریفیتس استاد فریب های طنز آمیز است. برای کسانی که برای این نوع فرار نیاز دارند، خریداری کنید یا اگر بخواهید خوانندگان رمان گرافیکی خود را برای بررسی کتاب فصل بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
گریفیث، اندی 65 داستان Treehouse، 376 صفحه. انتشارات مکمیلان. 2015. $ 13.99. زبان: G (0 swears، 0 @ f @)؛ محتوای بالغ: G؛ خشونت: G؛ در سری Treehouse کتاب، اندی و تری مستقیما داستانهای بیشتری به خانه درختان خود اضافه می کنند. آنها هرگز سعی در بهبود آن ندارند و هر ماجراجویی را می پذیرند. آنها در حال حاضر یک سالن حیوان خانگی، یک اتاق پر از انفجار چشم، یک مزرعه مورچه و یک ماشین زمان. آیا آنها می توانند پس از شکست بازرسی ایمنی، خانه ی درخت خود را پس از تخریب ذخیره کنند؟ اندی و تری بسیار قابل مقایسه هستند. برای طرفداران Dork Diaries و یا Big Nate، سری Treehouse یکی از ارزش های تلاش است. فرمت ترکیبی از فصل کتاب ها و رمان های گرافیکی است. EL - اختیاری داوطلب: امی، معلم ابتدایی .https: //kissthebook.blogspot.com/2017 ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 65 طبقه


 کتاب زبان بدن
 کتاب وقتی تو را از دست دادم
 کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا
 کتاب خانه درختی 65 طبقه
 کتاب من غیرقانونی
 کتاب چگونه به ورزش فکر کنیم