کتاب خانه درختی 39 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. ‫اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.
رده سنی: ۱۰ سال به بالا


خرید کتاب خانه درختی 39 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 39 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 39 طبقه از نگاه کاربران
این کتاب شماره 3 در مجموعه است. من واقعا کتاب 1 یا 2 را مطالعه نکرده ام زیرا آنها چک شده اند. به نظر نمی رسد که مشکل این کتاب را پیدا کنم که از آن خارج می شود - به نظر نمی رسد که همه چیز مهم است که کتاب ها را به ترتیب بخوانند. این فقط یک سرگرم کننده است، حتی اگر 344 صفحه باشد. تصاویر زیادی وجود دارد که از نظر هوشمندانه و طنزآمیز انجام می شود و سرگرم کننده نیز هست. این داستان در دیدگاه اول شخص است که از طریق چشم اندیس بیان شده است. اندی شخصیت اصلی (همچنین نام اصلی نویسندگان واقعی) است، در حالی که تری شخصیت اصلی دیگری است (همچنین نام اصلی تصویرگر واقعی). این واقعا یک داستان احمقانه است که این دو شخصیت برای نوشتن یک کتاب در یک زمان خاص نیاز دارند. شما از طریق ماجراجویی خود برای ساخت یک کتاب در مهلت مقتضی که آقای بیگ نز تنظیم کرده اید سفر می کنید.

مشاهده لینک اصلی
در حال حاضر فراموش شده است که این یکی در مورد بود. صادقانه بگویم، بررسی های من از نوشته های قبلی، آن را به پایان رسانده است. پسر من از آنها بسیار لذت می برد. احساسات مخلوط شده ام. صبر کن، آن را پروفسور Stupido و آنتی ویروس های غیر اخلاقی خود. این یک مفهوم سرگرم کننده بود (من تلاش می کنم به یاد بیاورم، اما من فکر می کنم این نیل گیمان بود که همچنین در مجموعه آخرین داستان کوتاه خود در مورد یک مخترع غیرقابل انکار بود) و این همه در انتهای متافیزیکی کمی می شود. من مطمئن نیستم که چیز دیگری برای افزودن داشته باشم. Weve تقریبا یک بعدی را به پایان رسانده است.

مشاهده لینک اصلی
جییل از این کتاب بیشتر از این نیست که اندی و تری همچنان مودبانه در پوچ بودن و نبرد نهایی @ wits @ با پروفسور Stupidio ادامه می دهند. من برخی از نکات را درmorals از داستان @، که تری بسیار متنفر است ... و یک بینی از بینی در جامعه متعارف تشخیص دهد. Melanie همیشه خوشحال بود که فصل دیگری به او برای داستان خواب خود را بخوانید. این روال عادی ما یک شب تبدیل شده است. من این مواد غذایی را به خاطر عشق به کتاب و خواندن ادامه خواهم داد.

مشاهده لینک اصلی
با وجود این که بچه ها از این مقدار بسیار لذت برده بودند، من به جای آن، لحظه های ارزشمند خواندن آنها را با یک کتاب که همه می توانستیم آن را با یک داستان مناسب و توسعه یاری برسانیم، صرف کنیم. این نوع کتاب نبود این کتاب به نظر می رسد مثل این است که بچه ها دوست ندارند خواندن کنند، که برای من عجیب است. اما دوباره، بچه ها آن را دوست داشتند، به طوری که آنها احتمالا سری خود را ادامه خواهند داد. هر چند برای من بیشتر نیست!

مشاهده لینک اصلی
کالیب هاسکه (6 ساله): @ اندی و تری (که شما ممکن است از آخرین بررسی من به یاد داشته باشید) یک طبقه مخفی جدید در خانه خود دارند. زمانی که این چیز مخفی ساخته شد، ماجراجویی آغاز شد. من می خواهم همه جزئیات دیگر را ترک کنم تا زمانی که کتاب را بخوانید. اما من می خواهم به شما یک چیز دیگر بگویم. این داستان تا به حال پیچیده و پیچیده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 39 طبقه


 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۲
 کتاب زندگی جعلی من
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۶
 کتاب خانه درختی 104 طبقه
 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)
 کتاب قول مادر