کتاب خانه درختی 39 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. ‫اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.
رده سنی: ۱۰ سال به بالا


خرید کتاب خانه درختی 39 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 39 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 39 طبقه از نگاه کاربران
من این کتاب را به عنوان یک یادگیری زبان در هلند خوانده ام. من حدود 5 ماه به هلندی ام، در سطح a2. این کتاب برای من مناسب بود. متن به دليل ترکیبی از لغات ساده و ساختار جمله، تکرار و استفاده بی نقص از نقاشی ها با حاشیه نویسی کاملا قابل درک است (حاشیه نویسی ها به عنوان طنز در نظر گرفته شده اند اما برای یادگیرنده مفید هستند!). مهمتر از همه، محتوای ناز و تخیلی است و من با وجود خواندن یک کتاب در مورد کودکان، خودم را ناراحت نکردم. من نمی فهمم که هرگز خواندن کتاب ها را با بسیاری از نقاشی ها، اما می توانم تصور کنم که آن را در سن مناسب بخوانم، مشتاقانه به مادرم مراجعه کنم تا برخی از جوک های آن را به اشتراک بگذارم. من قطعا می روم تا یکی دیگر از سری را انتخاب کنم.

مشاهده لینک اصلی
آنچه که من در مورد این کتاب ها می خواهم این است که چگونه اختراع می کنند. سوال استاندارد خود را از @ اگر شما می دانستید که نمی توانید شکست خورد، می توانید انجام دهید @ و من مطمئنم که اندی و تری با انواع دیوانگی ها می آمدند. و این چیزی است که آنها در این کتابها انجام می دهند. فقط چیزهای عالی وحشتناک دیوانه فکر کنید آیا آنها چیزهای واقعی هستند؟ شانسی نیست. اما این یک چیز نیست. این تنها تخیل خالص است. و همانطور که متیو رایلی می گوید، زمانی که یک کتاب رسانه شماست، بودجه اثرات ویژه شما نامحدود است. در این کتاب، آنها به طور مخفیانه به بچه ها یاد می دهند که چگونه داستان های خود را با دستگاه نوشتن داستان تدریس کنند. با رفتن از طریق تنظیمات دستگاه، بیت هایی را نشان می دهند که به ایجاد یک داستان می پردازند - مانند شخصیت ها، مکان ها، حوادث، و غیره.

مشاهده لینک اصلی
این 3 کتاب Treehouse از اندی گریفیتس است، اما اگر شما دو مورد قبلی را مطالعه نکرده اید از دست نخواهید رفت. آندی و تری خواسته شده اند که یک کتاب بنویسند، اما آنها بیش از حد طول کشیدند و تنها یک روز دور از آنها ضرب الاجل. برای صرفه جویی در زمان، آنها یک ماشین را برای نوشتن کتاب برای آنها اختراع می کنند. با این حال، زمانی که آنها تصمیم می گیرند که بخواهند برخی از کتاب خود را بنویسند، دستگاه آنها را از خانه درختان خود قفل می کند و طول می کشد. اندی و تری در یک ماجراجویی دیوانه سعی می کنند تا کنترل خانه خود را به دست آورند. خوش آمدید به مدت 8 سال و بالاتر. به طرفداران Captain Underpants و خاطرات یک بچه Wimpy دعوت می شود.

مشاهده لینک اصلی
این قطعه نشان داده شده ایده آل برای طرفداران Captain Underpants و Wimpy Kid است. مثل این عناوین، داستان را به دلیل پیچیدگی و پیچ و تاب های عجیب و غریب حرکت می کند. در حالی که برخی از طنز خنده دار با صدای بلند وجود دارد، بسیاری از داستان با خنده دار و مبهم های جزئی پر شده است. توسعه شخصیت محدود است، اما تصاویر آن را داستان می خوانند و خوانندگان را درگیر می کنند. من فکر می کنم این عنوان پل بزرگی برای خوانندگان غیرمنتظره یا به عنوان عقب نشینی برای تأکید بر دانش آموزان بیش از حد مورد آزمایش در مقاطع ابتدایی می باشد.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز بود! اندی و تری 13 داستان دیگر را در خانه خود درخت 26 طبقه اضافه کردند. در حال حاضر 39 خانه جدید درخت داستان دارای نویسنده اتوماتیک کتاب است، به طوری که آسان تر برای نوشتن کتاب برای ناشر خود آقای Big Nose. هنگامی که آنها مجبور به ترک خانه درخت ماشین مجاز به آنها را به عقب در. پس از آن آنها باید معروف uninventor، دکتر Stupido را پیدا کنید. Stupido ماشین را نابود می کند، اما او نیز چیزهای دیگری را از بین می برد ... کتاب جالب و خنده دار بود، من نمی توانستم آن را پایین بیاورم. من این کتاب را به افرادی توصیه میکنم که فقط میخواهند یک بار در یک لحظه بخندند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 39 طبقه


 کتاب یک جهان
 کتاب راز شوهر
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۴
 کتاب نفرت بازی
 کتاب کارآگاه کرگدن در باغ وحش مرموز 6
 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)