کتاب خانه درختی 26 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫اندی و تری خانه درختی سیزده‌طبقه‌ی باحالشان را بیست‌و‌شش طبقه کرده‌اند. پیست ماشین‌برقی اضافه کرده‌اند، مسیر اسکیت با یک گودال کروکودیل زیرش، استادیوم گِل‌بازی، اتاقک ضد جاذبه، دریاچه‌ی یخی برای پاتیناژ با پنگوئن‌های پاتیناژکارهای واقعی و کلی طبقه‌ی باحال دیگر.
‫اندی هوس می‌کند شورت‌های کثیفش را توی حوضچه‌ی کوسه‌ها بشوید. کوسه‌ها شورت‌های کثیفش را می‌خورند و مریض می‌شوند. جیل که عاشق حیوانات است و همه‌چیز را درباره‌ی آن‌ها می‌داند، تنها راهِ چاره را عمل جراحی کوسه‌ها تشخیص می‌دهد.
‫در این داستان از گذشته‌ی تری و اندی و جیل باخبر می‌شویم، این که چطور همدیگر را پیدا کرده‌اند، خانه‌درختی را چطور ساخته‌اند و چه بلاهایی سرشان آمده و چه ماجراهایی را از سر گذرانده‌اند. با یک دزد دریایی باحال و انتقام‌جو به نام کاپیتانِ کله‌چوبی آشنا می‌شویم و از هزار توی نفرینی سر در می‌آوریم.
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند، راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. تصاویر کامل‌کننده‌ی داستان هستند و مخاطب را به کشف و دریافتن وادار می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 26 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 26 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 26 طبقه از نگاه کاربران
من فکر کردم این یک کتاب عالی بود که چیزهای جالب و جالبی در آن داشت. من این کتاب را به افرادی توصیه میکنم که دوست دارند کتاب های خنده دار بسیار کوتاه و دارای قطعات بسیار خوبی در آن باشند.

مشاهده لینک اصلی
من Treehouse 13-Storey را به عنوان یک کتاب خواندم و کشف کردم که این یک کتاب حمایت کننده متن و تصویر است. وقتی متوجه شدم نمیدانستم چگونه این احتمالا به عنوان یک کتاب صوتی کار می کند اما واقعا کار می کند، مانند یک درام صوتی فوق العاده بود. عکس ها توضیح داده نشده است، اما تغییر در لحن و سبک وجود دارد که در نهایت باعث می شود نظر کمی از آن داشته باشد که همراه با آنچه اندی به ما می گوید. همچنین با اضافه کردن جلوه های صوتی و همراهی موسیقی به روایت، یک قدم اضافی می رود. بعضی از بیت ها وجود دارد که شما می دانید که شما یک عکس بزرگ و دقیق را از دست داده اید، اما صادقانه آن را با هر کتاب صوتی، مخصوصا آن دسته از جوانان، مقایسه کنید. با این افزودنی ها، تجربه کتاب صوتی را بسیار دوست داشتم، شاید کمی بیشتر از خواندن کتاب. Stig Wemyss کار بسیار خوبی در انتقال صدا و ماجراجویی و طنز از کتاب انجام می دهد، اما من فکر می کنم که این داستان نیز بسیار بهتر از آنچه در The 13 Storey Treehouse است. در این زمان، ما 13 طبقه های جدید و پسران هنوز در حال نوشتن کتاب های خود و لذت بردن از درختان بزرگ خود را. این بار اندی می خواهد به ما بگویید چگونه او با تری ملاقات کرد، اما یک چیز منجر به دیگری می شود و ما به یک ماجراجویی دزدان دریایی بزرگ پرتاب می شود. گریفیث این داستان ظاهرا احمقانه را پیوند می زند و در حالی که به نظر می رسد که آن را در همه جا پرش می کند. همه چیز به یکدیگر متصل می شود و یک روایت بزرگ را ایجاد می کند. به طور کلی آن را پر از عجیب و غریب و پوچ اما آن را نیز لذت بخش بدون بیش از حد احمقانه است. برخی از جوک های بزرگ وجود دارد، 78 طعم بستنی، حیوانات متعدد جیل و اختراعات متعدد اندی و تری. اگر شما هنوز سری Greefity Treehouse را انتخاب نکرده اید مطمئنا باید این بررسی را در وبلاگ من https://wp.me/p3x8rS-1B1 منتشر کنید

مشاهده لینک اصلی
در واقع من آنها را برای برادرزادهم میخرم، اما من قبل از من به آنها احتیاج ندارم و مادرم آن را خوانده است =)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک توصیه برای سال های 4 تا 7 است. برای بعضی از دانش آموزان این کتاب آسان برای خواندن است، اما هدف من این است که دانش آموزانی را که هنوز در حال تلاش برای کنار آمدن با دیگران هستند که در رمان های بزرگتر هستند، ارائه می کنند. این رمان نسبتا ضخیم است اما با تصاویر برای کمک به دانش آموزان در ارتباط با حوادث در داستان پر شده است. این کتاب به ایجاد اعتماد به خوانندگان کمک می کند که هنوز به پتانسیل کامل خود نمی رسند. این یک رمان قابل دستیابی است که به دلیل بسیاری از تصاویر و کتابی کمیک مانند نوشتن خوانده می شود. داستان 26 خانه داستان درختی است که توسط اندی گریفیتس نوشته شده است و توسط تری دنتون نشان داده شده است. این دو مرد دوست هستند و کتاب داستان در مورد آنها است. آنها ما را به یک ماجراجویی تخیلی می رسانند که چگونه آنها در این خانه درخت 26 طبقه زندگی می کنند و می آیند. آنها این خانه درخت را با مناطق شگفت انگیز و مضحک زندگی ساخته اند. در اینجا یک عصاره از کتاب است: @ Weve یک ردیف ماشین ددگم، یک رمپ اسکیت (با یک خطر تمساح کروکودیل)، یک عرصه گل گاو، اتاق ضد جاذبه، یک پارک یخی (با یخ زنده واقعی یک اسباب بازی ضبطی، یک تله مکانیکی به نام کوین، دستگاه خودپرداز (که یک ماشین تاتو اتوماتیک است، در صورتی که نمی دانید)، یک سالن بستنی با هفتاد و هشت طعم، توسط یک ربات خدمت بستنی اجرا می شود به نام ادوارد Scooperhands، و پیچ و خم از ختم - پیچ و خم پیچیده است که هیچ کس که رفته است تا به حال دوباره بیرون آمدن است @ چه شگفت انگیز است این است. واژگانی که مورد استفاده قرار می گیرد، ساده تر است اما در کلمات و معانی دوگانه زیادی بازی می کند، این کتاب ها از تکرار پیوسته مداوم استفاده می کند. برای دانشآموزانی که فقط حس شوخ طبعی دارند، این کتاب برای آنها است. برای دانش آموزان ضعیفتر و خوانندگان غیرمعمول، از طریق شوخی و شوخ طبعی که به صورت نوشتاری به آنها ارائه می شود، بدون آنکه متوجه شوند، یاد می گیرند. اگر چه این کتاب در مورد پسران است، من معتقدم که هر دو جنس می توانند آن را بخوانند و از نوشتن بزرگ نویسنده ای که در دستیابی به فرزندان و تشویق آنها به خواندن دوست می باشند لذت ببرند. در کلاس درس، دانش آموزان می توانند خانه های درختی خود و کمیک های خود را همراه با برخی از نوشته های نوشته شده برای توضیح خلاقیت خود ایجاد کنند.

مشاهده لینک اصلی
Treehouse 26-Storey یک کتاب کودک است که توسط اندی گریفیتس نوشته شده است، توسط Terry Denton نشان داده شده است، و کتاب صوتی توسط Stig Wemyss روایت شده است. هر دو قالب دارای چیزی است که آنها را توصیه می کنند، اما من آن را برای پایان بررسی صرفه جویی خواهم کرد. این نیز عاقبت به Treehouse 13-Storey است، و در حالی که بیشتر سرگرم کننده است به منظور خواندن، لازم نیست. بدون اینکه کتاب قبلی را بخوانید، عمل و سرسختانه فقط خوب است. این کتاب به داستان اینکه چگونه اندی و تری ملاقات کرد، و نحوه جیل با جیلی برخورد کرد. خوانندگان درخت تازه به تازگی در حال گسترش هستند و داستان واقعی عمیق تر و کمی طولانی تر از چگونگی درخت چمن به خانه آنها رسیدگی می شود. کوسه ها ظاهر می شوند، مانند سر دزدان دریایی، یک ربات که 78 فنجان بستنی غلیظ را خدمت می کند، قافیه مهد کودک حواس پرت و پیچ و خم عروسی. ترکیبی از اقدام سریع، تلخی و تصاویر به همان اندازه دیوانه (یا جلوه های صوتی و صوتی) برای سرگرمی می آیند. وقفه های نوشتن داستان بعدی، با وقفه های داستان که در آن همه آنها ملاقات شده، با وقفه در هم می آمیزد، در یک داستان بزرگتر جمع می شوند که هر والد یا خواهر و برادر را به رسمیت می شناسد که زندگی آنها را در ناتوانی برای تکمیل هر چیزی بدون وقفه می گیرد. مقدار خوبی از طنز پوتین وجود دارد، و برخی از عمل بالا. فقط یک داستان تفریحی احمقانه و باهوش مناسب برای خوانندگان بی اراده و در حال تلاش برای گرفتن آنها مشتاق خواندن هستند. Treehouse 26-Storey حتی بهتر از کتاب اول است و خانواده ام را مشتاقانه به دست آوردن Treehouse 39-Storey در دست خود (و در دستگاه پخش سی دی ماشین). آنها هرگز مشتاق بودن برای رفتن به ماشین برای رفتن به مدرسه یا کلیسا از زمانی که یک کتاب صوتی سرگرم کننده در CD-player است. این یک کتاب است که آنها را در حال حرکت با سرعت بالا است. همانطور که با کتاب قبلی، The 13-Storey Treehouse، من هر دو دو بچه را دوست داشتم و به آن کتاب گوش دادم. من هنوز هم می گویم که هر دو نسخه فوق العاده هستند، و این به تنظیمات شخصی و زمان خود می رسد تا تصمیم بگیرد که چه مسیری باید بیافتد، من هم هر دو را انجام می دهم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 26 طبقه


 کتاب بهترین قصه گو برنده است
 کتاب فهرست شیندلر
 کتاب کتاب دزد
 کتاب عباس کیارستمی و فیلم-فلسفه
 کتاب مارچ
 کتاب خانه درختی 13 طبقه