کتاب خانه درختی 26 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫اندی و تری خانه درختی سیزده‌طبقه‌ی باحالشان را بیست‌و‌شش طبقه کرده‌اند. پیست ماشین‌برقی اضافه کرده‌اند، مسیر اسکیت با یک گودال کروکودیل زیرش، استادیوم گِل‌بازی، اتاقک ضد جاذبه، دریاچه‌ی یخی برای پاتیناژ با پنگوئن‌های پاتیناژکارهای واقعی و کلی طبقه‌ی باحال دیگر.
‫اندی هوس می‌کند شورت‌های کثیفش را توی حوضچه‌ی کوسه‌ها بشوید. کوسه‌ها شورت‌های کثیفش را می‌خورند و مریض می‌شوند. جیل که عاشق حیوانات است و همه‌چیز را درباره‌ی آن‌ها می‌داند، تنها راهِ چاره را عمل جراحی کوسه‌ها تشخیص می‌دهد.
‫در این داستان از گذشته‌ی تری و اندی و جیل باخبر می‌شویم، این که چطور همدیگر را پیدا کرده‌اند، خانه‌درختی را چطور ساخته‌اند و چه بلاهایی سرشان آمده و چه ماجراهایی را از سر گذرانده‌اند. با یک دزد دریایی باحال و انتقام‌جو به نام کاپیتانِ کله‌چوبی آشنا می‌شویم و از هزار توی نفرینی سر در می‌آوریم.
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند، راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. تصاویر کامل‌کننده‌ی داستان هستند و مخاطب را به کشف و دریافتن وادار می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 26 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 26 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 26 طبقه از نگاه کاربران
من این کتاب را در بخش زبان فرانسه پیدا کردم و قطعا از آن لذت بردم: این کتاب یک رمان گرافیکی با ترجمه فرانسوی آسان برای درک است. من آن را توصیه می کنم هر کسی که به دنبال یک کتاب آسان و سرگرم کننده برای شروع خواندن در زبان!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فصل شطرنج است که من با پسر 6 ساله اش خواندن دارم. او از طریق کل کتاب خندید و خجالت زد و میخواهد دوباره آن را بخواند. من نمی دانستم وقتی که آن را در کتابخانه برداشتم آن را کتاب دوم در یک سری کوچک بود، اما من می خواهم به خرید 2 کتاب برای اطمینان =)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار خنده دار و پیچیده است. این کتاب دوم در سری بعد از خانه 13 طبقه درخت است. تمام صفحات آن دارای جملات کوتاه و تصاویر عالی است، بنابراین برای بچه ها بسیار مناسب است.

مشاهده لینک اصلی
بله، بعضی از آن ها برای گوش های کوچک خیلی بزرگ نبودند، اما هیچ چیز چشمک زدن ... چیزهای احمقانه ای کوچک بود. با توجه به کارهای دیگرش، من خوشحالم که این را انتخاب کردم. من بعد از اینکه ویدیو از بین رفته بود، آنها را در حال گوش دادن نگه داشتم، به طوری که 10 نفر از گالری گل بادام زمینی!

مشاهده لینک اصلی
من این را به معلمان متوسطی توصیه می کنم که به دنبال جذب خواندن خواندن برای به اشتراک گذاشتن با کلاس های خود هستند. اندازه این کتاب گمراه کننده است. بسیاری از تصاویر تمام صفحه به داستان اضافه شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 26 طبقه


 کتاب خانه درختی 65 طبقه
 کتاب خانه درختی 78 طبقه
 کتاب خانه درختی 91 طبقه
 کتاب داستان عاشقانه ی سرقت
 کتاب کتاب دزد
 کتاب زندگی جعلی من