کتاب خانه درختی 13 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫تری و اندی برای ما از خانه درختی سیزده‌طبقه‌شان می‌گویند. توی هر طبقه کلی خبر و ماجراست. حوضچه‌ی کوسه‌های آدم‌خوار، آزمایشگاه مخفی زیرزمینی، رصدخانه و منجنیق غول‌پیکر، مسیر گنده‌ی بولینگ، استخری که می‌شود داخلش را دید و کلی چیزهای باحال دیگر.
‫طبق معمول مهلت تحویل کتاب اندی و تری سر آمده و آقای غول‌دماغ سرشان داد و بی‌داد راه می‌اندازد که فقط تا ساعت پنج بعد‌از‌ظهرِ فردا فرصت دارند که کتاب را تحویل دهند. اندی به هول‌و‌ ولا می‌افتد که زودتر کتاب را بنویسند. اما تری مدام بازیگوشی می‌کند و به جای این که فکر کتاب باشد، دنبال چیزهای مسخره‌ی دیگری است که حرص اندی را در می‌آورد: سفارش میمون دریایی، رنگ‌کردن گربه‌ی جیل و تبدیل آن به قناری، ساخت موز غول‌پیکر و حتی خوش‌و‌‌بش و عشق‌و‌عاشقی با یک پری دریایی خوشگل که سر از وان حمام درآورده تا بالاخره این که سر‌و‌کله‌ی سوپر انگشت پیدا می‌شود. سوپر انگشت چاره‌ی همه‌ی مشکلاتی است که انگشت‌لازمند! …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.


خرید کتاب خانه درختی 13 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 13 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 13 طبقه از نگاه کاربران
این کتاب زمانی اتفاق افتاد که فریاد زد: «راز هفت گانه». منظورم این است که من آنها را خوانده ام، چرا او نمی خواهد؟ بر من سوزانده شد که در دست من یک خواننده امیدوار بود. بنابراین تصور کنید که من متوجه شدم که او نه تنها با او به خواب رفته است، او بارها و بارها از Treehouse 26-Storey خواسته است. من با Wimpy Kid Wave مخالف بودم چون یک بار آن را انتخاب کردم و آن را برای بزرگسالان بی ادب و بی احترامی یافتم . این کتاب در واقع در همان ژانر است اما خواهر من و من در بخیه! آن خیلی عمیق نیست، آن نوعی از طنز خارج از دیوار است که پسران جوان دوست دارند. تصاویر تری دنتون بسیار شگفت انگیز است و هر بچه / بالغ از جزئیات دقیق که در آنها قرار می دهد لذت ببرید. توصیه شده برای پسران و دختران 7-9 و بزرگسالان به دنبال خنده خوب است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عالی است! من هم دوست داشتم داستان، از نقشه ها، بی معنی Peripa © اخبار بیشتر از همیشه اما در پایان همه به هم پیوسته هستند و این کتاب یکی از جالب ترین که در حال حاضر در گالیم © نرو به عنوان خوانده شده بسیار juvenil.Recomendo فرزندان خود و فرزندان و به بزرگسالانی که هنوز فرزندشان هستند (من امروز خیلی شاعرانه هستم).

مشاهده لینک اصلی
Drivel.Nonsense.Put Capt Underpants در پنت هاوس و سپس آسانسور را به زیرزمین منتقل کنید و اندی و تری را در خانه درختان شگفت انگیز خود پیدا خواهید کرد. 2 مردانی که در منزل زندگی می کنند در خانه ی 13 طبقه زندگی می کنند (که من باید اعتراف کنم بسیار عالی است) دروغ و حقیقت را می گویند و حقیقت دروغ را از بین می برد - درست است که با تبادل بوسه (که تصویرگر تری با یک پری دریایی می کند) ) 1 هیولای گرسنگی گرسنه را به عنوان یک تهاجم مروی میمون که گلدان گربه رنگ زرد را پوشانده و بال آن را از یک شاخه برداشت و سپس آن را @ Catnary @ گوریل mad1 رئیس بزرگ

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده و لذت بخش! من فکر نمیکنم این کار خوبی با The 26 Storey Treehouse باشد. من فکر می کنم این به این دلیل است که این کتاب دارای یک داستان کلی است که داستان های کوچکتر را با هم ترکیب می کند، در حالی که این یکی خیلی زیاد نیست. من به من خندید با صدای بلند در اشاره خاص به Crocodile Dundee: D

مشاهده لینک اصلی
دوستش داری پسران من برای هر فصل جدید در شب می خوابند. خنده دار و اغلب پسران من می پرسند این کتاب واقعا برای بچه ها است؟ به عنوان برخی از آن کمی خشونت آمیز بود (در راه عجیب و غریب خنده دار). حالا ما دنبال یکی دیگر از این مجموعه هستیم که خواندن آن را ندیده ایم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 13 طبقه


 کتاب مری پاپینز
 کتاب خشکسالی
 کتاب مارچ
 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب راز
 کتاب عشق هرگز فراموش نمی کند