کتاب خانه درختی 13 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات استرالیا

‫تری و اندی برای ما از خانه درختی سیزده‌طبقه‌شان می‌گویند. توی هر طبقه کلی خبر و ماجراست. حوضچه‌ی کوسه‌های آدم‌خوار، آزمایشگاه مخفی زیرزمینی، رصدخانه و منجنیق غول‌پیکر، مسیر گنده‌ی بولینگ، استخری که می‌شود داخلش را دید و کلی چیزهای باحال دیگر.
‫طبق معمول مهلت تحویل کتاب اندی و تری سر آمده و آقای غول‌دماغ سرشان داد و بی‌داد راه می‌اندازد که فقط تا ساعت پنج بعد‌از‌ظهرِ فردا فرصت دارند که کتاب را تحویل دهند. اندی به هول‌و‌ ولا می‌افتد که زودتر کتاب را بنویسند. اما تری مدام بازیگوشی می‌کند و به جای این که فکر کتاب باشد، دنبال چیزهای مسخره‌ی دیگری است که حرص اندی را در می‌آورد: سفارش میمون دریایی، رنگ‌کردن گربه‌ی جیل و تبدیل آن به قناری، ساخت موز غول‌پیکر و حتی خوش‌و‌‌بش و عشق‌و‌عاشقی با یک پری دریایی خوشگل که سر از وان حمام درآورده تا بالاخره این که سر‌و‌کله‌ی سوپر انگشت پیدا می‌شود. سوپر انگشت چاره‌ی همه‌ی مشکلاتی است که انگشت‌لازمند! …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.


خرید کتاب خانه درختی 13 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 13 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 13 طبقه از نگاه کاربران
این یک کتاب فوق العاده است، مخصوصا برای پسران جوان که اشتباه فکر میکنند که دوست ندارند بخوانند. همچنین یک درمان خوب برای یک بزرگسال که دوست دارد با بچه ها بخواند. این کتاب از ابتدا تا انتها احمقانه، خنده دار و جالب است و تصاویر به هیجان اضافه می کنند. من این کتاب را با یکی از دانش آموزان کلاس چهارم خواندن خواندم و او مشتاق بود. من این دانشجو را برای نوشتن نامه ای به نویسنده و تصویرگر درباره چقدر از کتاب لذت بردم و یک یادداشت دست نوشته ای و یک نسخه امضا شده از نسخه استرالیایی کتاب جدید دریافت کردم. این تجربه واقعا دانش آموز من در حال خواندن در حال حاضر چنگ زدن! من انگیزه داشتم که 26 آپارتمان داستان درختی را در ماه آوریل 2014 به طور مرتب سفارش داده و مشتاقانه منتظر هر کتاب جدیدی باشم. من همچنین چند نسخه برای بچه ها در خانواده ام برای کریسمس خریدم.

مشاهده لینک اصلی
در یک بعدازظهر زمانی که من فوق العاده خسته بودم و فقط رانندگی نکردم تا رمان بعدی را در شمع خواندنم انتخاب کنم، تصمیم گرفتم که یک نور را بخوانم و آن را بردارم. این فقط چیزی بود که من در آن زمان مورد نیاز بودم! این بسیار جالب بود و خواندن آن فقط به اندازه کافی فکر نکرد. من حدود نیم ساعت از آن سرخ شدم (که باعث شد من احساس کنم که در یک روز غیرممکن به نظر می رسم چیزی عظیم به نظر برسد)، بنابراین در این مورد بسیار جالب است. اندی و تری زندگی می کنند که درختان کثیف ترین خانه هاست. منظورم این است که این مکان با یک کوچه بولینگ، حمام کامل، آزمایشگاه زیرزمینی و حتی یک مخزن کوسه کامل است. اندی و تری با فشار ناشران خود در ردای خود به رمان بعدی خود پایان می دهند و تلاش می کنند تا کار خود را انجام دهند اما فقط در همه جا حواس پرتی هستند. همانطور که می توانید بگویید، در اینجا هیچ یک از واقع گرایان وجود ندارد، این یک داستان فراموشی است و خنده ها را به ارمغان می آورد. تری و آمریكا اندی تقریبا مخالف یکدیگر هستند. در حالی که اندی بسیار هدف تربیت شده است و بیشتر رمان را به سادگی همراه با تری می گذارد تا او بتواند سرانجام او را به کار تبدیل کند، تری تنها در همه جا است. این پسر توجه ماهیانه داشت! او نمیتوانست نشسته و روی چیزی تمرکز کند. من امیدوار بودم که پیامی در این باره وجود داشته باشد که در آن زمان در زندگی اهمیت دارد که بارها و بارها دست و پنجه نرم کرده و کار را به دست انجام دهد، اما به پایان رسید تا این مزاحم تریسی را پرداخت کند و به علت کمک کرد. تصاویر بسیار غنی و غنی است. برخی از صفحات حتی کلمات نداشتند و تنها نوار کمیک خنده دار مانند doodles برای خواننده برای بزرگنمایی استفاده می کردند. من در واقع متوجه شدم که من به تصاویر خیلی طولانی تر نگاه می کنم تا اینکه واقعا خواندن رمان را صرف کردم. پس از اتمام دختر 5 سالهام، وقتی داستان را برای او توضیح دادم، از کتاب دور شدم و اساسا آن را دوبار خواندم. بار دوم او حتی سخت تر از من خندید. درس بسیار زیادی وجود دارد که در اینجا آموخته شود اما لذت بردن از تماشای اندی و تری را به شوخی های تصادفی کردم و متوجه شدم که بهترین داستان ها از زندگی روزمره است. از موانع پرواز به گوریل ها، شکار موزهای بزرگ و هیولاهای دریایی به عنوان پری دریایی های زرق و برق دار پنهان شده اند که این رمان درجه یک خنده دار متوسط ​​هیچ چیزی را پشت سر نگذاشته و در نهایت پرداخت می شود. این کلاس متوسط ​​برای یک مخاطب جوان است، من می گویم 5-10، و آن را مناسب برای دقیقا آن است که در آن هدف است. من فکر می کنم این یکی است که بچه های من و من در آینده خواندن چند بار خواهد بود. یک کپی خوانندگان پیشرفته توسط ناشر در برابر یک بررسی صادقانه ارائه شده است. شما می توانید تمام نظرات من در Alluring Reads را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
بچه های من واقعا طرفدار این سری هستند. قدیمی ترین دختر من همه آنها را خوانده است. جوانتر از 8 سال در حال حاضر فقط در دوم است. بنابراین من فکر کردم که چرا آنها یک فن خورشید هستند. این یک کتاب فوق العاده است داستان سوپر خنده دار با عکس فوق العاده خنده دار. شما واقعا کتاب را مانند یک ریش می گذارید. من حتی اعتراف می کنم که گاهی اوقات دلم برات تنگ شده. واقعا برای بچه ها توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
باب گفت: من نیاز به این کتاب @ هر ستاره، @ بنابراین من 5. ستاره برای طنز بچه و درخواست تجدید نظر!

مشاهده لینک اصلی
اول و مهمتر از همه باید اعتراف کنیم که این کتاب برای من نوشته نشده است. این برای بچه ها نوشته شده بود و من آن را دوست ندارم واقعا فقط به این معنی است که من به جمعیت شناسی که آن را هدف قرار داده است، نمی افتد. هرچند این کتاب را برای تولد برادرزاده هایم خریدم و می خواستم بدانم که پس از آنکه خانم های کتابفروشی به من پیشنهاد دادند، به من اطلاع داده شود. حالا که ما از این موضوع اجتناب کردیم، هنوز چندین شکایت در مورد کتاب وجود دارد . 1) ممکن است از من قدیم باشد، اما من فکر می کنم کتاب ها برای بچه ها باید نوعی زاویه یادگیری باشند. این درسها نباید خراب شود، اما باید وجود داشته باشد. این می تواند در مورد اجتماعی شدن یا تاریخ، اخلاق و یا علم باشد، اما باید در داستان هایی که به فرزندانمان ارائه می دهیم، چیزی وجود داشته باشد که به آنها ابزارهایی برای روبرو شدن با جهان می دهد. این کتاب در مورد دو نویسنده بچه است که تمام وقت را صرف تعلیق کتاب و سپس (spoiler) در آخرین لحظه انجام می دهد و پروژه خود را با نوشتن درباره چگونگی آن، پیش بینی می کند. و سپس کتاب آنها منتشر شده است و همه آن را دوست دارد. بنابراین من حدس می زنم که اخلاق داستان این استHey Kids! شما نمی توانید جادو را که انجام می دهید انجام دهید و هنوز خوب است! @ درس خوب، اندی گریفیتس، درس خوب. 2) داستان تنبل آن. در انتهای کتاب، چندین صفحه وجود دارد که فقط تصاویری از صفحات قبلی را مختل کرده اند؛ زیرا اندی و تری @ @ writing a story @ هستند و این نمایش بصری آنهاست. یک صفحه پر از فریم ها از یک سگ تنها است که بارها و بارها @ bark @ وجود دارد. نمونه های زیادی از این وجود دارد و اگرچه ارزش کمدی آنها را در بر می گیرد، احساس گریفیث سعی در رسیدن به تعداد مشخصی از صفحات داشت و این کار را به طرز وحشیانه انجام داد. 3) کتاب رفتار بدی را تشویق می کند. من نمی فهمم چرا ما بچه ها چیزهایی مثل این را می دهیم. دوباره، من فهم کمدی را در داشتن یک ماشین که شما را در اطراف تیراندازی مشت های سبز به دهان تان تعقیب می کنم، درک می کنم. من متوجه شدم که خنده دار بودن یک ماشین سبز است. من آن را خنده دار می دانم تا بهترین دوست شما را به عنوان احمقانه و آزار دهنده توصیف کنم، و غیره اما این چیزها فقط خنده دار هستند زیرا ما تصمیم گرفتیم که آنها خنده دار باشند و ما می توانیم فقط در جامعه ای زندگی کنیم که در آن اسکریپت های مخرب را رها کنیم؟ سبزیجات فقط غذا هستند مردم دوستشان دارند و (به این دلیل) چیزهای خوب و خوبی در مورد آنها به جای چیزهای مخرب می گویند. (3) در مورد دو پسر کوچک سفید که از چیزهایی که احتمالا نباید فرار کنند، دور می شوند. آیا می توانیم آن روایت را بازنشسته کنیم؟ چرا یک دختر و یک پسر که بهترین دوستان هستند و به سلامتی جنجالی دیوانه میشوند؟ بچه ها این تفاوت را متوجه نمی شوند و به طرز ناخودآگاه چیزهای مثبتی برای جهان بینی خود دارند. من هنوز کتاب را به برادرزاده می دهم زیرا فکر می کنم که جهنم (و عنصر تخیلی کتاب بسیار سرگرم کننده است)، اما امیدوارم طعم و مزه اش سریعا پیشرفت کند در آینده من به طور کامل انجام تحقیقات بهتر و پیدا کردن او یک کتاب است که به طوری استثنایی متوسط ​​است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 13 طبقه


 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)
 کتاب خالکوب آشویتس
 کتاب صداقت دیوانگی گناه
 کتاب داستان عاشقانه ی سرقت
 کتاب راز
 کتاب پرنده خارزار