کتاب باغ فراموش شده

اثر کیت مورتون از انتشارات افق دور - مترجم: الگا کیایی-ادبیات استرالیا

باغ فراموش شده داستان فریبنده، اتمسفری و اجباری قابل خواندن از گذشته، اسرار، خانواده و حافظه است. کاساندرا گم می شود، تنهایی و گرمی. مادربزرگ بسیار دوست داشتنی، نل، تازه کشته شده و کاساندرا، زندگی خود را با یک حادثه وحشتناک ده سال پیش تکان داده است، احساس می کند که او همه چیز عزیزانش را از دست داده است. اما یک نکته غیر منتظره و مرموز از نول، زندگی کاساندرا را خفه می کند و به چالش کشیدن همه چیز فکر می کند که او درباره خودش و خانواده اش می داند. میراث یک کتاب از افسانه های تاریک و جذاب نوشته شده توسط الیزا Makepeace - نویسنده ویکتوریا که اسرار آمیز در اوایل قرن بیست و یکم ناپدید شد - کاساندرا شجاعت خود را در هر دو دست به دنبال قدم های نل در تلاش برای پیدا کردن حقیقت در مورد تاریخ خود را خانواده و گذشته آنها؛ کمی دانستن اینکه در این روند، او نیز یک زندگی جدید را برای خود کشف خواهد کرد.


خرید کتاب باغ فراموش شده
جستجوی کتاب باغ فراموش شده در گودریدز

معرفی کتاب باغ فراموش شده از نگاه کاربران
من اینجا سکوت میکنم که کیت مورتون را دوست دارد. داستان او با دقت مورد تحقیق و ساخت قرار گرفته است، و نوشتار درخشان است. باغ فراموش شده مانند یک افسانه افسانه ای، که به آرامی در حال چرخش از دروازه ای است که در آن کرون مبهم سودمند آن را زخمی کرده است. ما بین استرالیا کنونی جایی که یک زن جوان از مادربزرگ مرموز که او را به عنوان یک کودک الهام گرفته بود، به انگلیس سوگند می زند و در ابتدای قرن گذشته به انگلیس سوگند می خورد که یک خانواده ثروتمند در یک شهر کوچک ساحلی برای تصور و سپس دفن ، راز فوق العاده ای است که امواج شوک آن را در سرتاسر نسل ها و اقیانوس ها به پیش می برد. در قلب طرح انگلستان، دوستی بین دو مخالفت ظاهری - یکی، دختر پناه گرفته و بیمار خانواده ثروتمند - وجود دارد. یکی، ماجراجوی پرماجرا آزاد - و یک راز که آنها را از هم جدا می کند، حتی زمانی که آنها را با هم ادغام می کند. و در قلب این، ما یکی از قدرت های واقعی Mortons را پیدا می کنیم: توانایی او در جذب منطق اغلب تلخ رفتار انسانی، راه هایی که در آن اعتماد و خشم یکدیگر را با هم ترکیب می کنند تا یک پرنده ای با رشد و پرورش غنی با غرق شدن از خیانت های دوران کودکی است. یکی دیگر از هدایای مورتون، در این رمان شایع است: تمرکز شدید او بر نویسندگان و جهان های خیالی که از کلمات و به ویژه نویسندگان داستان های کودکان پنهان می شوند. داستان های کودکانه، این رمان می داند، عرفان های باستانی خود را در مورد مسئولیت، اعتماد و خیانت نگه می دارند، و حقیقت آنها - در حالی که از دلپذیری برخوردار هستند - بسیار باالتر از قصه های غم انگیز هستند که بزرگسالان به یکدیگر و خودشان می توانند زندگی شان را زندگی کنند. مورتون متناوبا در فصلهای روایتی در مورد استرالیا و انگلستان قرن بیست و یکم، با قرار دادن افسانه ها از یک کتاب جادویی در کتاب، متناوب شده است. همانطور که داستان از بین می رود، خواننده شروع به دیدن عواقب روایت زندگی در تصاویر و استعاره های داستان های پری است. و در انتهای رمان، خواننده به تعیین اینکه آیا معکوس درست نیست یا نه - فوران منطق افسانه ای درون محدوده خشن زندگی واقعی است. من نمی توانم بیشتر در مورد این طرح بگویم بدون دادن آن دور. این یک رمان درخشان ساختار یافته و اجرا شده است، که من نمیتوانستم آن را کنار بگذارم (برای روشن شدن: من رمان را در فرودگاه لوئیزیانا در مسیر من به فرانسه راه اندازی کردم. من آن را به عنوان هواپیما در پاریس پنهان کردم. مناسب مناسب برای life خیلی کوتاه است، شما می توانید زمانی که شما مرده @ مدرسه فکر) خواب.

مشاهده لینک اصلی
یک رمز و راز چند نسلی است که در مورد سه زن نشان داده می شود: الیزا، متولد اواخر دهه 1800، که به فقر در لندن متولد شده است، به یک زن جوان که به دلیل دلایل آن فرار کرده است بعدا در داستان می بینید و کسی که در آغوش خانواده های ثروتمند خود (و یا شاید شاخک های خود را) یافت می شود .- نل، متولد سال 1909، که در چمدان خود در یک اسکله کشتی استرالیا در سال 1913 نشسته است، به شدت امتناع از اینکه از او آمده یا حتی نام او را بگوید. در نهایت او شروع به جستجو برای ریشه های او در انگلستان می کند. - کاساندرا، نوه استرالیا نوه، که در جستجوی انگلستان پس از مرگ نلس می گیرد. داستان در طول زمان و از فرد به فرد (و همچنین چند شخصیت دیگر POVs در اینجا و برای اندازه گیری خوب، که ممکن است شما را ترجیح می دهند یک خط خطی خطی با یک POV واحد). اما نگرانی های این شخصیت ها و تم های این کتاب مانند هویت، پیدا کردن خود، ارتباطات خانوادگی، خواسته ها، به گونه ای با هم مرتبط هستند که وقتی احساس کردم شخصیت ها احساس اشتباه می کنند، الیزا نویسنده ای عرفانی است و گاهی اوقات افسانه های افسانه تلخ، با تصاویری جذاب از شخصیت دیگری طراحی شده است. من واقعا می خواستم این تصاویر را ببینم من آنها را به مثابه یک تصویر آرتور راکام تصور می کنم: یا بخشی از داستان های الیزاس در متن این کتاب پیدا می کنند، و نمادگویی و ویژگی های خودباوری آنها به شناسایی رمز و راز زندگی الیزاس و نحوه ارتباط آن با نلس و کاساندرا کمک می کند. در نهایت، من توانستم اسرار اصلی کتاب را حدس بزنم، اما حداقل آنها از سمت چپ خارج نشدند. در این کتاب شخصیت های تند و تلخ و برخی از تصمیمات واقعا ناخوشایندی که توسط شخصیت هایی که در غیر این صورت دوست داشتنی، بنابراین همه رنگین کمان و تک شاخ اینجا نیست، اما در نهایت داستان تلخ و شیرین اما امیدوارانه، و به طور کلی من از book.Buddy با Diane خوانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
من 549 صفحه خواندم و این آشکار شد؟ واقعا؟ خدا خسته شدم من فقط آن را گیر کرده بودم چون متوجه شدم که این کتاب باید چیزی را ساخت کند. و من فکر می کنم که از لحاظ فنی، این بود. فقط چیز خاصی جالب نیست یا ارزش انتظار داره من آن را دریافت می کنم، هر کس در کتاب مسائل مربوط به رها کردن مادر / کودک است. من فکر می کنم این کتاب واقعا می خواستم داستان سیزدهم باشد، اما توپ را نداشت (اگر عبارتی بیان اشتباه را ببخشید، با این که چگونه هر دو عناوین زنان محور هستند) . در حال حاضر در این کتاب یک سری خانواده عمیق پنهان شده ارزش خواندن دارد. نوشتن وحشتناک نبود، و از آنجایی که من توانستم از طریق تمام صفحات 549 (پنج صد و هفتاد و نه) بنشینم، این یک ستاره کاملا اضافی است. این بد نیست بد بود، فقط بلا بود. (به گفته من، من کاملا مطمئن هستم که من یک کتاب درباره Georgiana، مادر اصلی از دست داده مادر را بخوانم، اما البته این داستانی بود که واقعا در جزئیات طولانی، خسته کننده و پیچیده ای نگفته بود. او مانند سرگرم کننده صدا کرد.)

مشاهده لینک اصلی
من هر صفحه از این کتاب را دوست داشتم، از جمله چیزهای سرگرم کننده. این قطعا راحت خواندن، اما جوجه خود را روشن نیست و بیش از حد ساده شده است. این مساله به اندازه کافی پیچیده بود تا ذهنم را بالا ببرد. در همان زمان، آن را به اندازه کافی enchantment و رمز و راز به تجدید نظر به دختر کوچک من یک بار بود. من خوشحال شدم که دختر کوچولو هنوز آنجاست و هنوز به باغ های جادویی و اتفاقات عجیب و غریب اعتقاد دارد. این یک داستان طولانی و دوست داشتنی در مورد یک زن است که تصمیمی اشتباه در مورد دلیل درست را با عواقب ناشی از نسل ها مطرح می کند. نل، کاساندرا و الیزا با زمان هم جدا می شوند، اما با تجربیات فردی خود در مورد از دست دادن و اشتیاق به هم پیوستند --- و اسرارهایی که آنها را به هم متصل می کند، که من نمی فهمم! اسرار خانواده شاداب و افسانه و اشاره ای از ارواح باعث می شود واقعا سرگرم کننده خواندن.

مشاهده لینک اصلی
باغ فراموش شده توسط کیت مورتون انتشارات Atria 2009 است. من اخیرا این نویسنده را با کشف آخرین نسخه آن، «دریاچه خانه»، و آن را دوست داشتم. به طور طبیعی، من بیشتر خواستم! باغ فراموش شده فقط نوع رمان است که می توانم خودم را از دست بدهم. من عاشق اسرار خانوادگی در یک محیط تاریخی هستم که نسل ها را در بر می گیرد. داستان شروع می شود با یک دختر کوچک که تنها در سال 1913 پیدا شده بود، توسط یک زن و شوهر ناامید کننده برای کودکان گرفته شده، او را به عنوان خود خود را بالا برده، به نام او â € œNellâ €. هنگامی که نیل حقیقت را می آموزد، از طریق آگاهی ها از بین می رود و همه برنامه هایی که برای آینده دارد خرابکاری می کند. چند سال بعد، او فرصتی برای یادگیری بیشتر دربارۀ میراث واقعی اش به او داده می شود، اما تا زمانی که نوه اش نیاکان نالا را به ارث برده است، حقیقت به آرامی کشف می شود. کت مورتون، جادوگری، هیپنوتیزم و غرق شدن است. از لذت بردن از این رمز و راز به خاطر استقامت کاساندرا لذت بردم و با کمک کسانی که مشتاق بودند تا به آنها پاسخ بدهند، مادربزرگش هیچ فرصتی برایش نداشت. در بعضی موارد، داستان یک داستان غم انگیز است، بحث برانگیز حتی با افرادی که انتخاب می کنند که بر نسل های مردم تأثیر می گذارد. بعضی از آنها خودخواه بودند، برخی از آنها خودخواه بودند و نتایج اغلب مخلوط شدند. در واقع سه داستان وجود دارد که با هم ترکیب شده اند و با دقت ساخته شده اند تا خواننده را به حالت تعلیق تقریبا غیرقابل تحمل حفظ کند، تا زمانی که تمام اسرار تکان دهنده باغ فراموش شده در نهایت نشان داده شود، در نهایت، درد و دل درد را در بسیاری از افراد باز کرده و پورتال جدید صلح و درک. در حالی که بسیاری از مناطق این داستان افسرده هستند، و می توان گفت که این یک فاجعه است، این نیز یک داستان عاشقانه است و به همین ترتیب به پایان می رسد، احساس حس عظیم صلح کردم. من عاشق داستان های پری دریایی Eliza و نحوه برخورد آنها با واقعیت های واقعی در داستان بودم. من می توانستم کمک کنم اما احساس می کنم برای الیزا، اما او را تحسین، با این حال، من اغلب از انتخاب نل غافلگیر شدم، اما کاساندرا گوهر است و من فکر می کنم او اطمینان حاصل خواهد کرد که میراث میراث واقعی او افتخار است و احترام شایسته آن است. 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باغ فراموش شده


 کتاب جزء از کل
 کتاب زندگی جعلی من
 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب ریگ روان
 کتاب واژه هایی در اعماق آبی دریا
 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۴