کتاب باغ فراموش شده

اثر کیت مورتون از انتشارات افق دور - مترجم: الگا کیایی-ادبیات استرالیا

باغ فراموش شده داستان فریبنده، اتمسفری و اجباری قابل خواندن از گذشته، اسرار، خانواده و حافظه است. کاساندرا گم می شود، تنهایی و گرمی. مادربزرگ بسیار دوست داشتنی، نل، تازه کشته شده و کاساندرا، زندگی خود را با یک حادثه وحشتناک ده سال پیش تکان داده است، احساس می کند که او همه چیز عزیزانش را از دست داده است. اما یک نکته غیر منتظره و مرموز از نول، زندگی کاساندرا را خفه می کند و به چالش کشیدن همه چیز فکر می کند که او درباره خودش و خانواده اش می داند. میراث یک کتاب از افسانه های تاریک و جذاب نوشته شده توسط الیزا Makepeace - نویسنده ویکتوریا که اسرار آمیز در اوایل قرن بیست و یکم ناپدید شد - کاساندرا شجاعت خود را در هر دو دست به دنبال قدم های نل در تلاش برای پیدا کردن حقیقت در مورد تاریخ خود را خانواده و گذشته آنها؛ کمی دانستن اینکه در این روند، او نیز یک زندگی جدید را برای خود کشف خواهد کرد.


خرید کتاب باغ فراموش شده
جستجوی کتاب باغ فراموش شده در گودریدز

معرفی کتاب باغ فراموش شده از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** * کت به نظر می رسد در باغ فراموش شده ** کت در پشته beckoning از کتاب های دیگر به عنوان خوانده شده ** کیت به نظر می رسد در 33 صفحه اول از باغ فراموش شده ** کت دندان * بنابراین اساسا این زن . اجازه بدهید تماس با او Stupidhead به دلیل من نمی توانستم به اندازه کافی مراقبت به یاد داشته باشید نام او. او در حزب 21 ساله خود می بیند که خانواده دوست داشتنی و دوست داشتنی اش خانواده بیولوژیکی او نیست. آنها او را به عنوان یک کودک بسیار کوچک یافتند و به اندازه کافی مراقبت می کردند تا او را در آغوش بگیرند و خانه ای شگفت انگیز پر از افرادی که او را دوست داشتند و مورد احترام قرار می دادند. بنابراین او با نایب کامل خود شکسته می شود، ازدواج احمق، فرزند، وحشتناک مادر، خود را از همه کسانی که دوست داشتند فاصله می گیرد، زندگی فرزندان خود را پیچیده می کند، به طوری که فرزندش پیچیده زندگی دخترانش را ... سپس من خواندن آن را ندیدم. من نمی خوام بخاطر داشته باشم چون این کتاب براساس احمقانه است و من وقتی فریاد می زنم فریاد می زنم. اجازه دهید فقط بگویم که من آنها را به راحتی رنج می برم. مطمئنم که این کتاب، اگر بیشتر بخوانم، ممکن است یک داستان فوق العاده و زیبای دست زدن با یک رمز و راز بزرگ باشد که در حال حاضر به نظر می رسد مثل یک مرد نیمی از لباس مردانه با ناراحتی چشم ها و یک رشته g که الاستیک آن انعطاف پذیر است و دیگر فریب نمی خورد. با این حال، در حال حاضر آن فقط یک پر سر و صدا، دردناک خسته کننده ظروف سرباز یا مسافر است. من آن را احتمالا واقع بینانه می دانم، پس از همه وجود دارد بسیاری از احمق ها در جهان است. با این حال، از آنجایی که هر وقت که به آنها احتیاج دارم، هر وقت که به آنها احتیاج دارم، احمق ها به اندازه ای احمق هستند، احساس نمی کنم کتابی در مورد آنها بخوانم. زندگی خیلی کوتاه است.

مشاهده لینک اصلی
نویسنده کیت مورتون، نویسنده انگلیسی، به طرز ماهرانه ای توانست تقریبا هر یک از دکمه های خواندن خود را با کتاب دوست داشتنی خود، \"The Forgotten Garden\" به نمایش بگذارد: 1. زن جوان خیلی با گذشته خالی از سکنه - check2. مادربزرگ پری نیست که مأموریت هایش را می گوید زن یک خانه قدیمی با یک تاریخ مرموز دارد - check3. این خانه قدیمی و اسرارآمیز، در واقع یک کلبه در ساحل کورنهای وحشی است که با یک باغ پنهان، یک همسایه خوش تیپ و کمترین پیشنهاد فوقالعاده - check4 تکمیل شده است. زن سعی می کند تا اسرار خانواده اش را کشف کند و خود را شفا دهد --- بازی، مجموعه ای، مطابق فصل هرگز از باغ فراموش شده توسط صدای 3 زن: الیزا، نئل و کاساندرا گفته شده است و چندین دوره زمانی مختلف را در سرتاسر 20 و اوایل قرن 21st ما متوجه می شویم که الیزا، نئل و کاساندرا دقیقا و از طریق آنها شخصیت های دیگری هم هستند که نقش مهمی در داستان در حال شکل گیری دارند: رز، ناتانیل، آدلین و لینوس. نه یک کتاب برای چند روز و بعد از آن دوباره برگردانده می شود، باغ فراموش شده باید در طول های طولانی خوابیده باشد تا خواننده بتواند به طور کامل به هر شخصیت و بسکتبال آنها متصل شود. شخصیت های مستمر پرش و دوره های زمانی می توانند در حقیقت گیج کننده و حواس پرتی شوند، که مانع از ارزیابی این داستان با 5 ستاره جامد می شود. در غیر این صورت، این داستان خیاطی است که برای سلیقه خواندن من ساخته شده است، جمله هایی مانند زیر، که با من صحبت می کنند: @ او درب ورودی را باز کرد و داخل شد. خانه به نظر می رسید گوش دادن، انتظار برای دیدن آنچه که او انجام خواهد داد. او دستش را به آرامی در امتداد دیوار دراز کرد. @ من خانه، @ او گفت: آرام، @ این خانه من است. @ این کلمات به صورت دیواری به دیوار خم شده است. چقدر عجیب بود، خیلی غیر منتظره بود. او از طریق آشپزخانه، گذشته از چرخ نخ ریسی و به اتاق نشیمن کوچک در جلوی سرگردان سرگردان شد. خانه هم اکنون متفاوت بود که تنها بود. به نحوی آشنا به نظر می رسد، مثل یک محل که مدتها پیش بازدید کرده است. @ ساده و آرامش بخش. نوعی کتاب من

مشاهده لینک اصلی
خداوند شیر گاو شیری! بار دیگر، بیشتر دوستان من در GR این کتاب را دوست داشتند! من رفتن به ترک کتاب ها را دوست دارم دوست دارم به مرگ! من این کتاب را برای یک سال یا بیشتر داشته ام. من از کتاب فروشی مورد استفاده برای $ 1.00 استفاده کردم. من پوشش را دوست دارم، خلاصه را دوست داشتم و فکر کردم کتاب را دوست دارم. حالا من اشتباه نگیر من کتاب را دوست داشتم، آن را فقط به من در آنجا جا گذاشت، هر کجا که هر کس دیگری را گرفت. در واقع، 2 یا 3 دوست وجود دارد که تقریبا همه چیز را دوست دارند، من فقط دوست دارم و یا دوست ندارم بنابراین من باید شناخته شده است. این یک کتاب بزرگ است که بتواند از آن عبور کند. در ابتدا خیلی جذاب بودم تا ببینم واقعا چه اتفاقی برای نئل افتاد. چرا او در آن قایق همه خود بود و قادر به همه چیز را به یاد داشته باشید. این کتاب در رمز و رازهایی است که شامل بسیاری از افراد و چندین سال است. کاساندرا در حال حاضر است و او با مادربزرگش زندگی کرده است، نل چون او کم است. مادر کاساندرا زن خوبی نبود نئل، زندگی عجیب و غریب داشت تا زمانی که او 21 ساله پدرش را به او اسرار می کرد (من فکر می کردم 21 ساله بود) و او همه را به هراس افتاد و هر کس را ترک کرد و همه چیز را رها کرد. آه او با برخی از idiot شد و چند چیز idiot و یک دختر idiot داشت. ولی. اگر او این کارها را انجام نداده بود، هرگز کاساندرا را به عنوان نوه نداشت و کاساندرا یک شخص خوب بود. نل و کسندرا یک فروشگاه عتیقه ای را با هم اداره می کنند. پس از عبور نلس، Cassandras انواع اسرار را پیدا می کند و مصمم است که به پایین ترین چیزها برسد. این کاساندرا را به انگلستان و خانه ای که نل خریداری کرده است به ارمغان می آورد. کاساندرا چیزهای زیادی را درباره نلس گذشته یاد می گیرد. آن را ساده برای پیدا کردن نیست، اما یک داستان بسیار غم انگیز هیچ کم است. چند شخصیت متفاوت در داستان وجود دارد، دو نفر برجسته Eliza و Rose. همانطور که گفتم، یک داستان غم انگیز است. من چیزی را دوست دارم که کاستر در هنگام دریافت خانه در انگلستان پیدا کرد. شما فقط هرگز نمی دانید . . . من خوشحالم نه میلیون و چهار نفر این کتاب را دوست داشتند به مرگ =) â ™ ¥ من BLOG: ملیسا مارتینز لیست خواندن

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره به کیت مورتون باغ فراموش شده. این طرح مسخره است و داستان داستان مادربزرگ و نوه بی نظیر است. مورتون از دوره زمانی به دوره زمان، کشور به کشور، شخصیت به شخصیت در حالت بی عیب و نقص می رود. تصاویر شگفت انگیز است. روابط به خوبی برنامه ریزی شده است. مورتون شما را حدس می زند که چگونه همه آن را با باغ به جلو متصل می کنند و تمام مسیر را از طریق سوار می کنند. این کتاب به طور کامل از سفر لذت برده است. من با پایان بسیار خوشحالم!

مشاهده لینک اصلی
در حالی که این ظاهرا یک رمان اسرار است که شامل چهار نسل می شود، اکثر اسکناس ها کاملا واضح است. من منتظرش بودم که ضربه را به قتل برساند؟ سرقت گنجینه را دفن کرد افسوس خیر روایت در میان داستانهای متفاوتی باقی مانده است که همه آنها منصفانه هستند. من جذاب بودم: در سال 1913، یک کودک که نمی توانست نامش را به یاد بیاورد، در یک اسکله استرالیا حمل کتابی از افسانه ها می کرد؛ در سال 2005 نوه او تلاش می کند تا اسرار یک باغ پنهانی در کورنوار را کشف کند. در ویتنامی انگلیس یک زن جوان ثروتمند از خانواده اش فرار می کند. . . فقط دختر یتیم خود را پیدا کرده و به آنها بازگردانده است. در هر مورد من می خواستم کل داستان را بیابم، اما من آنها را با پانچ بیشتر فهمیدم. اسرار تاریک درون یک راز کجا بود؟ آگهی های گنگ گشاد کجا بودند؟ من می دانم که ما همیشه نمی خواهیم تنفس کنیم، اما من پدر تو هستم، اما چند شوک بزرگی خوشحال شدم. شاید اگر رمان کمی متفاوت به نظر برسد - به عنوان یک افسانه خانوادگی، نه داستان قصه ای اسرارآمیز - پس من نمی توانم نا امید شوم. این واقعا یک داستان از چندین زن است و اثرات وسیع آنها تصمیمات خودشان و زندگی هر یک از دیگران است. بافته شده در سراسر، داستان های پریده توسط نویسنده اسرار آمیز است؛ سخت است که از لحاظ تئوریکی، اهمیت موضوعی خود را از دست بدهد. آنها نسل ها را از طریق تم های بنیادین، فداکاری و خطرات خواستن آنچه که می توانند داشته باشند، مرتبط می کنند. اگر شما داستان های پری را دوست داشته باشید، این یک امتیاز است، اما من می توانستم بدون آنها انجام دهم. کیت مورتون در توصیف های او کمی دست و پا گیر است و، همانطور که در House in Riverton، جالب است که خواهر مانند رابطه ای که شامل یک فداکاری شدید در یکی از احزاب و خودخواهی ناخودآگاه در دیگری می شود. در حالی که بسیاری از روابط مانند این است (به عنوان مثال، من خودخواهی می کنم و خواهر و برادر من را فراموش کرده ام)، آنها سرگرم کننده نیست که در مورد خواندن. و تنها با یک استثنا، شخصیت های واقعا نومحافظه کاران - آنها مانند خائنانی از رمان دیکنز هستند، اما بدون شعار - نوعی محو شدن هستند. من می خواستم رضایت دیدن آنها را از صخره سقوط و از کوسه خورده شود، یا بر روی نرده های حصار نقاشی، نه تنها به تنهایی و یا از داستان ناپدید می شوند. من توصیفات پس زمینه کمتر و رزولوشن بیشتری را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باغ فراموش شده


 کتاب خشکسالی
 کتاب داستان خیاط
 کتاب جزء از کل
 کتاب راز
 کتاب مارچ
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۶